• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 82

15867208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27339484 15867208 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Kenigapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15894214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933392 15894214 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 81,15 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 193 PLN (64 zł/m2)

2
-
81 m2
2008
15894196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933394 15894196 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20,45 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (120 zł/m2)

1
-
20 m2
2008
15894192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933393 15894192 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (123 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15841595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Reprezentacyjne biuro, znakomita ekspozycja 26791950 15841595 Do wynajęcia lokal biurowy 200m2, parter i 11 bez windy, Ursus Skorosze.Doskonały na punkt usługowy, kancelarię, siedzibę firmy, dla firmy księgowej, dla programistów, na biuro projektowe itp. Możliwość szybkiego uruchomienia działalności. Dostępny b...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (25 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15797244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 lokale obok siebie razem lub osobno 26140195 15797244 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z antresolą 186 m2 (111 m2 + antresola 75 m2), parter7 w budynku z 2025r., Ursus, Szamoty.Duża witryna i miejsce na szyld, dwa wejścia od ulicy. lokal idealny na punkt spotkań z klientami, sklep, salon piękności, ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
186 m2
2025
15795902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witrynami w stanie deweloperskim 26109114 15795902 Na wynajem lokal użytkowy 165 m2, parter7, w budynku z 2025r. z windą, Ursus Szamoty.Lokal w stanie deweloperskim, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, miejsce na szyld, dwa niezależne wejścia, tuż obok powstającej szkole podstawowej i przedszkolu...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 480 PLN (112 zł/m2)

11
-
165 m2
2025
15795900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal, witryny, dwa wejścia 26109113 15795900 Na wynajem lokal użytkowy 93 m2, parter7, w budynku z 2017r., Ursus Skorosze.Narożny lokal, duże witryny, dwa wejścia, klimatyzacja. Idealny na showroom, oddział banku, sklep, punkt usługowy, kawiarnię, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, salon śl...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (108 zł/m2)

11
-
93 m2
2017
15686819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na dowolną działalność 23951252 15686819 Na wynajem lokal użytkowy 99,34 m2, parter7, w budynku z 2024r. z windą, Ursus Szamoty.Lokal w stanie deweloperskim do wykończenia, duże witryny od strony ulicy, miejsce na szyld, dwa wejścia. Lokal przeznaczony pod każdy rodzaj działalności. Możliwo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (105 zł/m2)

11
-
99 m2
-
15722669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal w stanie deweloperskim, dowolna działalność 24622363 15722669 Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 196,80 m2, parter7 w budynku z 2025 r., Ursus, Szamoty.Lokal w stanie deweloperskim do wykończenia, duże witryny od strony ulicy, miejsce na szyld, dwa wejścia. Lokal na dowolny rodzaj działalności. Możliwość uzys...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 500 PLN (110 zł/m2)

11
-
196 m2
2025
15853303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro na Ursusie – gotowe do wejścia od zaraz! 27046849 15853303 Szukasz przestrzeni, która jest nie tylko funkcjonalna, ale też przyjazna dla portfela i komfortowa dla pracowników? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Oferujemy ustawne, 3-pokojowe biuro o powierzchni 45 m², w którym poczujesz się „u siebie” od pi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (77 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15848577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m² 26944320 15848577 Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m², położony w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa przy ul. Wojciechowskiego. Lokal znajduje się na wygodnym półpiętrzeStandard wykończenia:Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

11
-
65 m2
-