• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 141

15773862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25639889 15773862 Obszerny (48 mkw.) pokój biurowy z własnym WC i mini aneksem kuchennym.Pokój znajduje się na parterze nowoczesnego budynku biurowego. Kontrola dostępu, przewidziane 2 miejsca parkingowe.Pomieszczenie obecnie w pełni umeblowane, istnieje możliwość po...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 753 PLN (57 zł/m2)

11
-
48 m2
2014
15877445 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27569728 15877445 Lokal w parterze 101mkw usytuowany jest wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej i usługowej.Lokal jest zadbany, posiada duże witryny, dzięki czemu jest dobrze wyeksponowany i widoczny z daleka. Dodatkowym atutem jest ogródek ok. 100mkw.Wokół znajduje się...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (99 zł/m2)

7
-
101 m2
2015
15796603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26122537 15796603 Do wynajęcia moduł biurowy położony na parterze nowoczesnego biurowca.Budynek:Położony w Warszawie największy park biznesowy w Polsce, swoiste mini-miasteczko, składające się z 6 budynków biurowych, hotelu, wielopoziomowego parkingu.Na zamkniętym ter...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 538 PLN (72 zł/m2)

11
-
270 m2
2014
15849068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26957765 15849068 Niezależny moduł magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 440 mkw.(300 + 140). Powierzchnia magazynowa (300 mkw.); nośność posadzki 9 tonmkw., wysokość magazynu: 11 metrów, ogrzewanie: nagrzewnice wodnegazowe, indywidualne sterowanie,magazyn z dostęp...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 900 PLN (73 zł/m2)

1
-
440 m2
2017
15640999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia lokal użytkowy 60 m² – Ursynów 23072461 15640999 Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m², znajdujący się na poziomie -1 budynku zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Poleczki.Kluczowe atuty:Lokalizacja: 1 km do ulicy Puławskiej oraz jedynie 200 metrów od przysta...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 PLN (53 zł/m2)

2
-
60 m2
1999
15754098 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25226335 15754098 Powierzchnia 573mkw doskonale się sprawdzi jako magazyn, archiwum,powierzchnia serwisowa, show-room.Nieruchomość położona w bardzo dobrze zlokalizowanej okolicy, bezpośrednio przy obwodnicy Warszawy i ulicy Puławskiej.Strop 3,8m.Bezpośredni dostęp z ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 920 PLN (45 zł/m2)

1
-
513 m2
2000
15849067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26957766 15849067 Moduł magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 880 mkw. (600 magazyn + 280 biuro). Powierzchnia magazynowa: nośność posadzki 9 tonmkw,wysokość 11 metrów, konstrukcja szkieletowa; brak słupów wewnętrznych,ogrzewanie - nagrzewnice wodnegazowe, indywidu...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 400 PLN (81 zł/m2)

1
-
600 m2
2017
15779877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25793207 15779877 Prezentowana nieruchomość to lokal o powierzchni 43,7m2, składający się z przestronnego open space oraz oddzielnego pokoju.Lokal jest świeżo po odświeżeniu, został oczyszczony i odmalowany po poprzednich najemcach.Na korytarzu do dyspozycji najemcy j...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (76 zł/m2)

11
-
43.7 m2
2015
15771963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal | Gabinet stomatologiczny w pełni urządzony 25597799 15771963 Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 62,30 m2, a użytkowej 59,30 m2. Lokal od samego początku pełnił funkcję gabinetu stomatologicznego, na który to został sporządzony projekt w 2002 roku. Wysokość lokalu w stanie deweloperskim wynosiła...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (129 zł/m2)

7
-
62 m2
2002
15819625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26649945 15819625 Do wynajęcia powierzchnia biurowa:Adres: Puławska 428Powierzchnia: 360 m2Ilość kondygnacji: 2Możliwość własnej aranżacji, aktualnie jest wyodrębnionych 10 pokoi w tym powierzchnie z przeznaczeniem na sale konferencyjne.Oddzielna serwerownia.Dwie toal...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 680 PLN (38 zł/m2)

12
-
360 m2
-
15827448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628328 15827448 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.361,10 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany loka...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 495 PLN (62 zł/m2)

2
-
361 m2
1998
15827450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628343 15827450 Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------------------------...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 097 PLN (65 zł/m2)

1
-
17 m2
1998