• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 71

13289483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88087 13289483 Dom 377 m.kw. na Wilanowie.Dojazd drogą utwardzoną kostką brukową jest, wyposażoną w ciągi piesze i infrastrukturę oświetleniową. Dla obsługi ruchu transportu zbiorowego do dyspozycji są w niedużej odległości pętla autobusowa oraz przystanki autobus...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (53 zł/m2)

12
-
377 m2
2005
15889479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27851708 15889479 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.60 m2 na parterze domu jednorodzinnego na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Królowej Marysieńkipoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (83 zł/m2)

2
-
60 m2
-
14571602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2875915 14571602 LOKAL DO NAJMU NA PARTERZE PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!! Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy, nieduże biuro z socjalem i magazynem w dogodnej lokalizacji, w Wilanowie, bliskie okolice Pałacu w pięknej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 PLN (50 zł/m2)

5
-
80 m2
1990
15877237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563372 15877237 Do wynajęcia lokal w bardzo dobrym standardzie. Cztery niezależne gabinety, łazienka, toaleta, kuchnia, recepcja. Możliwe jest również zostawienie widocznego na zdjęciach wyposażenia. Dodatkowo do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w kwo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (75 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15888089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801962 15888089 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (278 zł/m2)

1
-
18 m2
2010
15888094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801952 15888094 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (278 zł/m2)

1
-
27 m2
2010
15888064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801953 15888064 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 25 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 250 PLN (279 zł/m2)

1
-
112 m2
2010
15888099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27801954 15888099 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 500 PLN (278 zł/m2)

1
-
63 m2
2010
15871564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27471019 15871564 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 12 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (288 zł/m2)

1
-
52 m2
2010
15887540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785152 15887540 Idealnie wykończony lokal na 2 piętrze nowoczesnego, kameralnego biurowca.Wilanów Królewski.Wysokość lokalu: 3,40 m. Piękne okna od podłogi do sufitu. Strona południowa i wschodnia.Lokal jest całkowicie nowy, nieużywany, idealnie wykończony, bardzo w...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 640 PLN (80 zł/m2)

11
-
183 m2
2025
15887539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785151 15887539 Lokal z 50-metrowym tarasem na 2 piętrze nowoczesnego, kameralnego biurowca. Wilanów Królewski.Wysokość lokalu: 3,40 m. Piękne okna od podłogi do sufitu. Strona południowa i zachodnia.Lokal jest całkowicie nowy, w stanie deweloperskim, do indywidualn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 625 PLN (75 zł/m2)

11
-
115 m2
2025
15887537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27785149 15887537 Idealnie wykończony lokal na parterze nowoczesnego, kameralnego biurowca.Wilanów Królewski.Wejście z witryny wychodzącej na ulicę Wiertniczą.Lokal z wykuszem pełniącym rolę witryny i eleganckiego wejścia bezpośrednio z bramy wychodzącej na ulicę Wier...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 900 PLN (150 zł/m2)

11
-
226 m2
2025