• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 869

15868360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27380875 15868360 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu dla do wynajęcia w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 PLN (223 zł/m2)

1
-
4 m2
2017
15884980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27715095 15884980 Niezależny moduł biurowy w nowoczesnym kompleksie biurowo-handlowo-mieszkalnym. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, z bogatą infrastrukturą usługowo-handlową.Biuro wykończone w wysokim standardzie, częściowo umeblowane, funkcjonalnie zaprojektowane....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (59 zł/m2)

7
-
254 m2
2007
15884981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27715096 15884981 Do wynajęcia nowo wybudowana hala magazynowa, Wilanów, Zawady, tuż przy trasie S2.Fantastyczny, nowy magazyn, doświetlony, idealny na działalność logistyczną.Całkowita powierzchnia obiektu 2000 mkw, w podziale na pół. Z możliwością wynajęcia całości....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 000 PLN (30 zł/m2)

1
-
1000 m2
2025
15882841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673477 15882841 Lokal biurowo-usługowy o powierzchni 471,3 m2 znajdujący się tuż przy stacji metra PŁOCKA z możliwością podzielenia na 2 oddzielne biura po 235 m2.OPIS NIERUCHOMOŚCINieruchomość składa się z: pomieszczeń przeznaczonych od 40-60 pracowników w zależno...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 000 PLN (55 zł/m2)

12
-
471 m2
1996
15785798 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25892624 15785798 Powierzchnia biurowa na parterze – Idealne dla Twojej Firmy.Atrakcyjna powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku, z łatwym dostępem dla interesantów oraz pracowników.Główne Atuty i układ funkcjonalny:Recepcja ze strefą dla klientów,Przestr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 802 PLN (69 zł/m2)

11
-
285 m2
2001
15840882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26786122 15840882 Idealne miejsce na Twoją szkołę lub centrum szkoleniowe – gotowy lokal.Miejsce, które zainspiruje Twoich kursantów.Unikalny lokal na wynajem, ma kilka wejść, idealnie dopasowany do potrzeb edukacyjnych lub medycznych. Przestrzeń łączy nowoc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 987 PLN (77 zł/m2)

12
-
365 m2
1999
15884771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711246 15884771 Przedstawiam do wynajmu samodzielny moduł biurowy o powierzchni 867 mkw w nowoczesnym biurowcu.To ciekawa oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, z doskonałym dojazdem do Centrum i oraz do pozostałych dzielnic miasta....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

56 090 PLN (65 zł/m2)

11
-
867 m2
2014
15884772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711247 15884772 Przedstawiam do wynajmu samodzielny moduł biurowy o powierzchni 296 mkw w nowoczesnym, A-klasowym biurowcu.To ciekawa oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Doskonały dojazd do Centrum i do pozostałych dzielnic miasta,...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 659 PLN (65 zł/m2)

11
-
273 m2
2014
15884773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711248 15884773 Prezentuję do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 95 mkw. Znajduje się w kameralnym budynku biurowym w dzielnicy Włochy.To doskonała oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, z doskonałym dojazdem do Centru...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 460 PLN (68 zł/m2)

11
-
95 m2
2014
15884770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711244 15884770 Przedstawiam do wynajmu samodzielny moduł biurowy o powierzchni 296 mkw w nowoczesnym biurowcu.To ciekawa oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Doskonały dojazd do Centrum i do pozostałych dzielnic miasta, bliskość Ce...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 150 PLN (65 zł/m2)

11
-
296 m2
2014
15859568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169105 15859568 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 58 m², zlokalizowany na Górnym Mokotowie – jednej z najbardziej prestiżowych i dobrze skomunikowanych części Warszawy.Powierzchnia przeznaczona jest na działalność biurową i doskonale sprawd...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 350 PLN (75 zł/m2)

11
-
58 m2
1960
15859566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169102 15859566 Biuro składające się z 5 pokoi i recepcji.Powierzchnia z przeznaczeniem na działalność biurową.• Standard powierzchni:- otwierane okna;- wykładzinę podłogową; - okablowanie elektryczne i teletechniczne;- instalację światłowodową;- całodobowa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 775 PLN (75 zł/m2)

11
-
77 m2
1960