• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15883850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27680315 15883850 Samodzielny moduł biurowy - piąte piętro z tarasem.sala konferencyjna 25 mkw.;3 pokoje biurowe:2 WC:kuchenka biurowa.Pokoje są wysokie i bardzo dobrze doświetlone.Zapraszam na prezentację.Budynek:Kameralny budynek biurowy zlokalizowany na Mokotowie, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 156 PLN (57 zł/m2)

11
-
108 m2
2011
15883848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27680314 15883848 Powierzchnia biurowa na 3 piętrze w biurowcu klassy A.Biuro składa się z:dużego open-space,2 gabinety,bardzo duży pokój.Zdjęcie poglądowe, pokazujące stan po poprzednim najemcy.Zapraszam do obejrzenia dostępnych powierzchni biurowych.Budynek:Mokotów ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 945 PLN (81 zł/m2)

11
-
208 m2
2010
15846802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26893829 15846802 Samodzielny moduł w budynku biurowym.Podział powierzchni:recepcja,5 pokoi biurowych,2 WC,aneks kuchenny,serwerownia.Bardzo dobry standard biurowy.Zapraszam na prezentację.Budynek:Kameralny budynek biurowy zlokalizowany na Mokotowie, bezpośrednio przy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 032 PLN (57 zł/m2)

11
-
176 m2
2011
15844354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26832899 15844354 Samodzielny moduł biurowy, położony w budynku biurowych z recepcją i ochroną.Podział powierzchni:recepcja4 pokoje biurowe,2 WCkuchnia biurowasala konferencyjna.Bardzo dobry standard biurowy: klimatyzacja, serwerownia, sieć komputerowa. Zapraszam na p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 063 PLN (57 zł/m2)

11
-
159 m2
2011
15841300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788367 15841300 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 mkw, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, w kameralnej willowej okolicy. To idealna propozycja dla firm poszukujących spokojnego miejsca do pracy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (68 zł/m2)

3
-
56 m2
1950
15739906 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24943776 15739906 Powierzchnia biurowa 643 mkw. zajmuje całe piętra 1 i 2. Biura podzielone są na pokoje o różnej wielkości, sale konferencyjne, kuchnie, po 2 toalety na piętrze, serwerownie, magazynki. Koszty eksploatacyjne 25 PLNm2 + liczniki + VAT. 5 - 6 miejsc par...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 651 PLN (57 zł/m2)

11
-
643 m2
2011
15882265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659051 15882265 Samodzielne piętro w budynku biurowym.hall z miejscem na recepcję,12 pokoi biurowych,sala konferencyjna,serwerownia,2 WC,kuchnia biurowa.Biuro gotowe do wejścia - zapraszam na prezentację.Budynek:Kameralny budynek biurowy zlokalizowany na Mokotowie, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 354 PLN (57 zł/m2)

11
-
322 m2
2011
15739907 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24943777 15739907 Powierzchnia biurowa 321,50 mkw. zajmuje całe 1 piętro. Biuro podzielone jest na: 7 pokoi o różnej wielkości, 2 salki konferencyjne, kuchnię, 4 toalety, recepcję.Koszty eksploatacyjne 25 PLNm2 + liczniki + VAT.2 - 3 miejsca parkingowe garażowe w ceni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 354 PLN (57 zł/m2)

11
-
322 m2
2011
15876511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539085 15876511 Warszawa - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (431 zł/m2)

1
-
13 m2
2019
15876505 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538956 15876505 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (443 zł/m2)

1
-
14 m2
2007
15876436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537127 15876436 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez p...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 540 PLN (285 zł/m2)

1
-
30 m2
2018
15876394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27536628 15876394 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 30 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 PLN (60 zł/m2)

1
-
30 m2
1990