• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15865784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27305190 15865784 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy pow.121 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego w okolicach ul. Słomińskiego, na warszawskim Żoliborzu.poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 497 PLN (120 zł/m2)

1
-
121 m2
2021
15865909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27305188 15865909 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 99,34 m2 na parterze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, niedaleko Dworca Centralnego PKP.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 658 PLN (168 zł/m2)

1
-
99 m2
2021
15865805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27305089 15865805 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.81,18 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja NieruchomościProperty Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 494 PLN (80 zł/m2)

11
-
81 m2
2024
15864895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27277507 15864895 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- biurowo- serwisowy o pow. 602 m2 na parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Płaskowickiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 920 PLN (40 zł/m2)

9
-
573 m2
2000
15863987 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27259316 15863987 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 693 m2 na 2 piętrze w kameralnym biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 141 PLN (75 zł/m2)

11
-
693 m2
2019
15861830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212929 15861830 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2742 m2 na warszawskich Włochach na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

131 407 PLN (48 zł/m2)

11
-
2742 m2
2004
15861822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212927 15861822 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.367 m2 na warszawskich Włochach na 3 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 588 PLN (48 zł/m2)

11
-
367 m2
2004
15861611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208476 15861611 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.132 m2, na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 656 PLN (58 zł/m2)

11
-
132 m2
2002
15872073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27485301 15872073 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 69 m2 na parterze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, niedaleko Dworca Centralnego PKP.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 573 PLN (168 zł/m2)

1
-
69 m2
2021
15872067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27485299 15872067 Do wynajęcia: lokal usługowy o pow. 144m2 na parterze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, niedaleko Dworca Centralnego PKP.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia w stanie surowym, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 153 PLN (168 zł/m2)

1
-
144 m2
2021
15871227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458825 15871227 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.484 m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od N...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 944 PLN (66 zł/m2)

12
-
484 m2
1926
15871207 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458806 15871207 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 298,40 m2 na 2 piętrze biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej ,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 040 PLN (134 zł/m2)

5
-
298 m2
2013