• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15767064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25517187 15767064 Do wynajęcia: lokal biurowymieszkanie o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 402 PLN (100 zł/m2)

2
-
44 m2
2020
15766741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25510117 15766741 Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 153m2 dla 45 osób na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferujemy do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na 5 piętrze bud...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

74 545 PLN (487 zł/m2)

3
-
153 m2
1996
15761659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25388870 15761659 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 7 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIZamykane w pełni wypo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (355 zł/m2)

1
-
31 m2
1996
15751565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25143897 15751565 Do wynajecia: umeblowane biuro dla 10 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIZamykane w pełni wyposażone biuro, z biurkami, krze...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (450 zł/m2)

1
-
40 m2
2020
15751447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25140197 15751447 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 6 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zamy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (304 zł/m2)

1
-
26 m2
1996
15737634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24887959 15737634 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 29 osób, na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Za...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 500 PLN (545 zł/m2)

1
-
78 m2
1996
15289966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 14880131 15289966 Magazyn o pow. 3300 m2 z wydzieloną powierzchnią biurową do wynajęcia, na warszawskim Targówku w okolicach Ronda Żaba, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIMagazyn do wynajęcia razem z powierzchnią b...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

75 911 PLN (23 zł/m2)

1
-
3300 m2
1970
15859915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27178795 15859915 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 7 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 100 PLN (575 zł/m2)

1
-
28 m2
2006
15859855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27176965 15859855 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 1135 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach stacji metra Al. Wilanowska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: Katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

97 908 PLN (86 zł/m2)

12
-
1135 m2
2022
15859162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27164985 15859162 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 114,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomoś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 936 PLN (70 zł/m2)

4
-
114 m2
2015
15847338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26906406 15847338 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 4 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

116 431 PLN (76 zł/m2)

5
-
1528 m2
1998
15840078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26765522 15840078 Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden umeb...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 200 PLN (378 zł/m2)

1
-
27 m2
2017