• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15811838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26442951 15811838 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.163 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany lok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 736 PLN (72 zł/m2)

5
-
163 m2
2000
15811386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26435868 15811386 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej d...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (500 zł/m2)

1
-
12 m2
1996
15797139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26137578 15797139 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.401 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIDostępność: 18 miesięcy od podpisania umowy najmuPlanowany...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 473 PLN (81 zł/m2)

11
-
401 m2
2026
15792357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26013322 15792357 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIAtrakcyjny pokój bi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 800 PLN (400 zł/m2)

1
-
27 m2
2018
15767340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25523442 15767340 Do wynajęcia: plac na warszawskiej Białołęce,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIOferujemy do wynajęcia plac na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.Powierzchnia mo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (7 zł/m2)

11
-
1000 m2
1965
15752418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25163053 15752418 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 15 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zam...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (450 zł/m2)

1
-
60 m2
1996
15859641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27174037 15859641 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.182,37 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja NieruchomościProperty Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 589 PLN (80 zł/m2)

11
-
182 m2
2024
15859152 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27164650 15859152 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 66,08 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyof...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 591 PLN (70 zł/m2)

1
-
66 m2
2015
15858391 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27147205 15858391 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 98,07 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 341 PLN (106 zł/m2)

1
-
98 m2
2013
15856961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27106750 15856961 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 156,80 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomoś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 893 PLN (70 zł/m2)

3
-
156 m2
2015
15853229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27044711 15853229 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.332,94 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji o...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 741 PLN (62 zł/m2)

6
-
332 m2
1998
15852290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27027324 15852290 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.109 m2 na parterze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Galerii Wileńskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 933 PLN (137 zł/m2)

1
-
109 m2
1910