• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15827530 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628357 15827530 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 w hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa w o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 971 PLN (60 zł/m2)

1
-
300 m2
2016
15820692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627879 15820692 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 65 m2 na 3 piętrze w biurowcu na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia biurowa ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 749 PLN (73 zł/m2)

1
-
65 m2
2010
15824332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26613535 15824332 Do wynajęcia: magazyn o pow. 44,20 m2 na warszawskim Mokotowie, na poziomie -1 budynku biurowego w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 PLN (19 zł/m2)

1
-
44 m2
2000
15828288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26594732 15828288 Warszawa - do wynajęcia lokal biurowy o pow. 519 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez pro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

36 062 PLN (69 zł/m2)

11
-
519 m2
2010
15811439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26436147 15811439 Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden duży pokój biurowy z we...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 700 PLN (308 zł/m2)

1
-
25 m2
2020
15793182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26033111 15793182 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.35 m2 na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])B...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 850 PLN (110 zł/m2)

1
-
35 m2
1910
15790912 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25980365 15790912 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIAtrakcyjny pokój bi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 400 PLN (411 zł/m2)

1
-
35 m2
2018
15724238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24652646 15724238 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 7 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Zamy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (517 zł/m2)

1
-
29 m2
1996
15868416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27381024 15868416 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 70 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])---------Bez pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 PLN (45 zł/m2)

2
-
70 m2
1990
15867386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27345716 15867386 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 19 osób na 9 piętrze nowoczesnego biurowca klasy A w centrum Warszawy, w okolicach stacji metra Świętokrzyska.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 750 PLN (497 zł/m2)

1
-
86 m2
2021
15828245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628432 15828245 Warszawa - do wynajęcia lokal biurowy o pow. 437 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILoka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 364 PLN (69 zł/m2)

11
-
437 m2
2012
15824330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26611119 15824330 Do wynajęcia:lokal o pow. 649 m2 na parterze w budynku magazynowo-biurowym, w okolicach ul. Marynarskiej, na warszawskim Mokotowie.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowana...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 821 PLN (29 zł/m2)

7
-
649 m2
2000