• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 114

15807440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365794 15807440 LUKSUSOWE NOWE BIURO 1 pokojowe NA KRZYKACH ! Powierzchnia 38,4 m2 - 1 pokój - open space w nowoczesnym biurowcu na Krzykach. Istnieje możliwość wynajmu również innego pokoju 38,40 m2 na III p. oraz pokoju o pow. 42,20 m2. Pokój ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 470 PLN (65 zł/m2)

11
-
38 m2
2012
15766123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25498661 15766123 LOKAL BIUROWY - WROCŁAW KRZYKI OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia użytkowa: 50 m² Powierzchnia całkowita: 67 m² Układ: 3 pokoje ( 2pokoje po 15 m2 + 19 m2 z miejscem na sekretariat) + wspólny aneks kuchenny i WC Piętro: 7 (...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 350 PLN (50 zł/m2)

11
-
67 m2
-
15714093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 24450425 15714093 NOWA HALA w bardzo dobrym standardzie o pow. OKOŁO 350 m2 w tym biuro i wc ! Hala magazynowa o pow. około 380 m2 w tym 1 pokój biurowy o pow. ok. 20 m2 + wc . Nowa hala w wysokim standardzie - murowana, czysta i sucha, pomalowa...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 750 PLN (31 zł/m2)

11
-
350 m2
2000
15258978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14052267 15258978 LUKSUSOWE NOWE BIURO NA KRZYKACH ! Powierzchnia 234 m2 stanowi zamykany moduł składający się z 5 pokoi o pow. 77 m2 + 42 m2 + 36 m2 + 26 m2 + 16 m2 + hol + własny węzeł sanitarny 2 wc. Pokoje jasne i przestronne, na podłogach nowa w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

15 210 PLN (65 zł/m2)

11
-
234 m2
2012
15490025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19731938 15490025 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.BUDYNEKBudynek Radia Wrocław to dwupiętrowy budynek z lat 2...

Wrocław (Krzyki), Karkonoska

2 067 PLN (53 zł/m2)

1
-
39 m2
1925
15345349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 16383227 15345349 Polecam do wynajęcia magazyn o powierzchni 350 m2 w tym jeden pokój biurowy+ WC. Posadzka przemysłowa niepylna, wysokość 3,8-4 m, brama, siła -40KW. Przeznaczenie obiektu: -magazyn -hurtownia -lekka produkcja -usługi Obiekt strzeżony i zamknięty ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 750 PLN (31 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15876557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27539176 15876557 Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa w standardzie A z powierzchnią  biurową. Hala 481 m powierzchnia socjalno- biurowa 152 m,, Oferowana powierzchnia znajduje się zaledwie kilka minut od autostrady A4, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do główn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

23 764 PLN (38 zł/m2)

11
-
633 m2
-
15846009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowo-handlowy/Witryna/Parter/ nowy bud 26873405 15846009 Lokal użytkowy na wynajem - Wrocław, ul. Krakowska 39Świetna lokalizacja blisko centrum - idealny na Twój biznesDo wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 67 m², położony na parterze nowoczesnego apartamentowca (rok budowy 2022) przy ul. Krakowskiej 3...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 960 PLN (59 zł/m2)

11
-
67 m2
2022
15774578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25651952 15774578 Polecam do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjno-usługową. Obiekt idealny pod działalność serwisową z częścią ekspozycyjną. Przy głównym ciągu komunikacyjnym. Hala około 300 m kw, zaplecze socjalno-biurowe ok.100 m (80 m biur ok. 30 m część soc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

21 000 PLN (53 zł/m2)

11
-
400 m2
-
15858314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27146248 15858314 Polecamy do wynajęcia klimatyzowany moduł biurowy o pow. 241 mkw w komfortowym biurowcu zlokalizowany w doskonałej lokalizacji - Centrum Wrocławia okolice pl. Powstańców Śl. Moduł znajduje się na IV p. składa się z 7 pokoi, 2 łazienek, kuchni, taras...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 809 PLN (49 zł/m2)

8
-
241 m2
-
15723270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24632081 15723270 WYPOSAŻONY i UMEBLOWANY GOTOWY LOKAL KOSMETYCZNYPrezentujemy Państwu parterowy lokal z witryną o pow. 21 mkw znajdujący się w ciągu handlowo-usługowym przy ul. Traugutta.Lokal jest po kapitalnym remoncie w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 000 PLN (238 zł/m2)

2
-
21 m2
-
15794605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26076103 15794605 Parterowy lokal z witrynami o pow. 75 mkw znajdujący się w okolicach ul. Wałbrzyskiej Wrocław- Krzyki Południe (Klecina).Wejście z ulicy z 2 miejscami parkingowymi przed lokalem oraz rozkład pomieszczeń pozwala na dowolną nieuciążliwą działalność han...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (47 zł/m2)

4
-
75 m2
-