• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 139

15887118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777297 15887118 Polecam do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze w apartamentowcu na Górzyskowie. Lokal kompletnie wyposażony i umeblowany. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej ( dodat...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
2023
15887005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27773557 15887005 Polecam do wynajęcia umeblowany pokój z balkonem . Do wspólnego użytkowania w pełni wyposażona kuchnia ,łazienka oraz przedpokój z dużą szafą. Preferowane studentki . Lokalizacja idealna dla studentów med...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 550 PLN (78 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15887008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27773558 15887008 Apartament 3 pokoje 70 m² Błonie taras + balkon garaż 2018 r. premium Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 70 m², położony na 3. piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z 2018 roku, wyposażo...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 900 PLN (56 zł/m2)

3
-
70 m2
2018
15845304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26859793 15845304 Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Gawędy. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na loggię, 2 sypialni, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 800 PLN (45 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15853492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27051904 15853492 Na wynajem prezentujemy Państwu unikatowe, komfortowe dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią o powierzchni 57 m 2 . Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze ogrodzonego bloku ; składa się z przestronnego salonu z wyjściem na loggię, przytulnej um...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (39 zł/m2)

2
-
57 m2
2016
15885347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27725255 15885347 Do wynajęcia przedstawiamy atrakcyjne M-3 o powierzchni 50 m 2 , usytuowane na parterze bloku. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Mieszkanie częściowo umeblowane, bardzo zad...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 100 PLN (42 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15886136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27748813 15886136 Piękne w mieszkanie wyremontowanej kamienicy przy ul.Cieszkowskiego z windą. Salon z dużym w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, balkon loggia, z widokiem na klimatyczną ulicę Cieszkowskiego. Sypialnia wygospodarowana z części salonu ok. 8m2...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (51 zł/m2)

2
-
35 m2
1907
15882411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27663558 15882411 Wspaniała lokalizacja, nowy apartamentowiec oraz klimatyzacja to podstawowe atuty! Salon z aneksem kuchennym, z nowoczesną zabudową kuchenną wraz ze sprzętem AGD oraz naczynia i garnki codziennego użytku. Wyjście na ładny, duży balkon. Sypialni...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 300 PLN (77 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15871846 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27477401 15871846 Mieszkanie w świetnej lokalizacji osiedla Szwederowo, przy ul. Brzozowej. Kuchnio- jadalnia, salonik, to przestrzeń ok 20 m2. Oryginalny drewniany aneks kuchenny wraz ze sprzętem AGD oraz stołem i czterema krzesłami, sofa ze stolikiem kawowym. Du...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (42 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15884752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27710331 15884752 Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca z 2017 roku. Mieszkanie zostało kompletnie wyposażone : w salonie sofa, stolik, stół ,krzesła, kuchnia w zabudowie ( płyta indukcyjna, piekarnik, lod&...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 000 PLN (52 zł/m2)

3
-
58 m2
2017
15877375 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27568129 15877375 Mieszkanie w świetnej lokalizacji osiedla Szwederowo, przy ul. Brzozowej. Kuchnio- jadalnia, salonik, to przestrzeń ok 20 m2. Oryginalny drewniany aneks kuchenny wraz ze sprzętem AGD oraz stołem i czterema krzesłami, sofa ze stolikiem kawowym. ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (42 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15800868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26223526 15800868 Polecam do wynajęcia wyjątkowe, eleganckie mieszkanie położone na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca Nordic Heaven w Bydgoszczy. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, idealna dla osób ceniących komfort, widok, przestrzeń i świ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

7 000 PLN (80 zł/m2)

3
-
87 m2
-