• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Cząstków Polski Firmowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polski, Firmowa i Cząstków

Znaleźliśmy 4,167 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15893296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ekskluzywne 2 pokoje na Woli w 19. Dzielnicy 27906837 15893296 Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 55, 71 m2 w prestiżowym osiedlu 19 Dzielnica przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Idealna lokalizacja, w biznesowej dzielnicy Warszawy tuż ob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (99 zł/m2)

2
1
55.71 m2
2020
15886356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę ładne 5 pok Ursynów metro Kabaty las 27754531 15886356 Mieszkanie na Kabatach, 5 pokoi, powierzchnia około 130m2, dwa poziomy.Na pierwszym poziomie Salon okol 28m2 z wyjściem na balkon ( 2m2 ), Sypialnia około 12m2,Łazienka z wc około 4m2, Kuchnia z jadalnią około 18m2,Hall z garderobą około 11m2,Pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (55 zł/m2)

5
2
130 m2
1998
15884237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach 27698368 15884237 Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat.Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki, przedpokoju oraz oddzielnej garderoby. Z salonu wyjście na duży ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
70 m2
1996
15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15859095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje przy Metrze Stokłosy 27163959 15859095 WYJĄTKOWE, JASNE 3 POKOJE PRZY SAMYM METRZE STOKŁOSY – UL. DEMBOWSKIEGO 2Mościcki Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, trzystronnego mieszkania o powierzchni 70 m², zlokalizowanego na prestiżowym, zielon...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (60 zł/m2)

3
1
70 m2
1979
15858403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w centrum do wynajęcia – Plac Konstytucji 27149335 15858403 Stylowe 2 pokoje w sercu Warszawy ul. Marszałkowska Plac Konstytucji od zarazNa wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy – przy Placu Konstytucji (MDM), w samym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

2
1
60 m2
1953
15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15889293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846765 15889293 BEZ PROWIZJI. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze (kilka wind) sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz balkon. Na wyposażeniu zna...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 180 PLN (87 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15886704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27765368 15886704 Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielona częścią sypialnianą, położone na IV piętrze budynku przy ul .Banacha.Wysoki standard wykończenia.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz wydzieloną wnęką sypialnianą, łazienki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (93 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15886677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763836 15886677 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego bloku przy ul. Władysława Jagiełły w Wieliczce. Przestronny salon z wyjściem na balkon. Oddzielna sypialnia z balkonem oraz druga mniejsza sypialnia. Aneks kuchenny w...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 600 PLN (55 zł/m2)

3
1
47 m2
2019
15883788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675720 15883788 Do wynajęcia apartament połozony na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku. Powierzchnia apartamentu wynosi 32 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli wys.1,60 -175 m. Mieszkanie składa się z pokoju otwartego na antresolę sypialnianą, ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (75 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15834697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26814582 15834697 Do wynajęcia rewelacyjnie położony na Łobzowie duży pokój o powierzchni 25 m2 z własną łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni . Kuchnia w pełni umeblowana i wyposazona - posiada równiez pralkę. Pokoje wyposazone w podstawowym zakresie ( łóżko, sza...

Kraków (Łobzów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (60 zł/m2)

1
1
25 m2
-