• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 479

15886827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27768405 15886827 DO WYNAJĘCIA STUDIO PL. KOSSAKA SALWATOR JUBILAT Z przyjemnością oferujemy studio blisko Starego Miasta Mieszkanie położone jest na 2 piętrze i jest o powierzchni 25 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchnnym - łazienki Mieszkanie w pełni ume...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (100 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15886218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27750399 15886218 SŁONECZNE 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W INWESTYCJI PRZY UL. NADWIŚLAŃSKIEJ PRZY BULWARACH WIŚLANYCH, NIEOPODAL KŁADKA ŚW. BERNATKA I KAZIMIERZ, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD 1. LIPCA. Prezentowane mieszkanie o ekspozycji południ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 950 PLN (72 zł/m2)

2
-
41 m2
2021
15872593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27498483 15872593 DO WYNAJĘCIA 2 POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. ZABŁOCIE INWESTYCJA ZABŁOCIE CONCEPT HOUSE Mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z : salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, Sypialni z miejscem do...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (94 zł/m2)

2
-
33 m2
2022
15886783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766897 15886783 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcie przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze eleganckiego budynku, wchodzącego w skład prestiżowego. monitorowanego kompleksu mieszkalnego „Villa Verona”, położonego przy ul. Bronowickiej w Krakow...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (48 zł/m2)

3
1
64 m2
2006
15886781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27766894 15886781 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia ogromny apartament usytuowany na IV piętrze nowoczesnego budynku wchodzącego w skład prestiżowego kompleksu Apartamenty Ludwinów zlokalizowanego w przepięknej okolicy brzegu Wisły, nieopodal centrum Krakowa, krak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 750 PLN (45 zł/m2)

4
1
151 m2
2008
15886782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27766896 15886782 TL Real Estates offers for rent a huge apartment situated on the 4th floor of a modern building that is part of the prestigious complex “Apartamenty Ludwinów” located in a beautiful area of the Vistula River bank, near the center of Cracow, Kazimierz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 750 PLN (45 zł/m2)

3
1
151 m2
2008
15886704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27765368 15886704 Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielona częścią sypialnianą, położone na IV piętrze budynku przy ul .Banacha.Wysoki standard wykończenia.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz wydzieloną wnęką sypialnianą, łazienki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (93 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15831922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26701272 15831922 Do wynajęcia nowoczesna kawalerka zlokalizowana na 1 piętrze kamienicy przy ul. Św. Wawrzyńca.Mieszkanie składa się z z pokoju z aneksem kuchennym , oraz łazienkiMieszkanie w całości umeblowane i wyposażone, łącznie z przyborami kuchennymi.( nowoczes...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 950 PLN (93 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15886501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27759979 15886501 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrezentujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 48,60 m2, komórka lokatorska o powierzchni 1,46 m2, usytuowane na IV piętrze, przy ul. Reduta w dz. Prądnik Czerwony plus miejsce po...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15879995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27614351 15879995 Nowoczesny i w pełni wyposażony apartament na Osiedlu Podwawelskim Wyjątkowa okazja na Osiedlu Podwawelskim w Krakowie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, łącz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (80 zł/m2)

3
-
69 m2
2017
15849901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26982416 15849901 Do wynajęcia możliwość wcześniejszego oglądania) 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na I piętrze trzypiętrowego bloku przy ul. Lubostroń 7 B. Dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka, dwa balkony.W CENIE miejsce...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (46 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15737498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24886707 15737498 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2. Na swoim metrażu wyodrębnia: - salon z balkonem, - kuchnia wyposażona w sprzęt AGD- lodówka, zmywarka,...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (53 zł/m2)

3
-
62 m2
2002