• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 482

15886704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27765368 15886704 Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielona częścią sypialnianą, położone na IV piętrze budynku przy ul .Banacha.Wysoki standard wykończenia.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz wydzieloną wnęką sypialnianą, łazienki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (93 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15831922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26701272 15831922 Do wynajęcia nowoczesna kawalerka zlokalizowana na 1 piętrze kamienicy przy ul. Św. Wawrzyńca.Mieszkanie składa się z z pokoju z aneksem kuchennym , oraz łazienkiMieszkanie w całości umeblowane i wyposażone, łącznie z przyborami kuchennymi.( nowoczes...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 950 PLN (93 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15886501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27759979 15886501 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrezentujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 48,60 m2, komórka lokatorska o powierzchni 1,46 m2, usytuowane na IV piętrze, przy ul. Reduta w dz. Prądnik Czerwony plus miejsce po...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15879995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27614351 15879995 Nowoczesny i w pełni wyposażony apartament na Osiedlu Podwawelskim Wyjątkowa okazja na Osiedlu Podwawelskim w Krakowie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku, łącz...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (80 zł/m2)

3
-
69 m2
2017
15737498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24886707 15737498 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2. Na swoim metrażu wyodrębnia: - salon z balkonem, - kuchnia wyposażona w sprzęt AGD- lodówka, zmywarka,...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (53 zł/m2)

3
-
62 m2
2002
15737499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24886709 15737499 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy Państwu do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie -pokojowe o powierzchni 42 m2. Na swoim metrażu wyodrębnia: - salon z balkonem, - kuchnia wyposażona w sprzęt AGD- lodówka, zmywarka, ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (37 zł/m2)

2
-
62 m2
2002
15873186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27513580 15873186 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa kawalerka z antresolą w sercu Krakowa - przy Plantach Do wynajęcia niezwykle stylowa i elegancka kawalerka z antresolą, położona tuż przy malowniczych Plantach. Mieszkanie mieści się na pierwszy...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (80 zł/m2)

1
-
40 m2
1900
15831091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26686035 15831091 Do wynajęcia niedawno odświeżone mieszkanie o powierzchni około 30m2 zlokalizowane na parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej.W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka z wannąMieszkanie częściowo umebl...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15872430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27493043 15872430 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 BALKONAMI, PARKINGIEM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ. UL. PRANDOTY W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE, NIEOPODAL UEK, POLITECHNIKA, UNIWERSYTET ROLNICZY, OPOLSKA ESTAKADA. DOSTĘPNE OD 1. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI To jasne funkcjonalne m...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (69 zł/m2)

4
-
80 m2
2024
15885099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717100 15885099 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Galerii Kazimierz OPIS MIESZKANIA Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Całość bardzo przestronna. W salonie znajduje się narożna rozkładana sofa, drewni...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
-
45 m2
2015
15820167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26580680 15820167 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,5 m2, zlokalizowane przy ul. Felińskiego w Krakowie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 3 piętrze, 4-piętrowego budynku, wyposażonego w cicho bieżną windę. Mieszkanie składa się z dwóch poko...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
-
38 m2
2013
15881722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645567 15881722 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem o powierzchni 39,2m2 położone na 3-piętrze w 3-piętrowym budynku z windą.Rok budowy 2021.Wyposażenie kuchni:- pełne umeblowanie- ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (69 zł/m2)

2
-
39 m2
2021