• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 53

15882617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671264 15882617 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15851886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27022612 15851886 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940
15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15839030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26737424 15839030 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15787278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25923966 15787278 Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 48 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy ul. Zielonego Mostu, tuż nad Odrą. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią komfort, estetykę i unikalne p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (70 zł/m2)

2
1
56.45 m2
2025
15813886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671071 15813886 Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15813884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26591161 15813884 Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15888193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806497 15888193 Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na VII piętrze wysokiego bloku na ul. Odzieżowej w Szczecinie.W skład mieszkania o powierzchni użytkowej 38,30 m2 wchodzi: - pokój - sypialnia z balkonem typu francuskiego - oddzielna kuchnia - łazienka z W...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (50 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1970
15883273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674823 15883273 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze 4piętrowego, bloku. Na powierzchni ok 43m2 znajduję się: ok 16m2 salon, ok 9m2 sypialnia, 7m2 kuchnia i łazienka. Z salonu jest wyjście na ok 4 m2 balkon. Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1980
15883158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673563 15883158 Prezentujemy wyjątkowy apartament położony w kameralnej, prestiżowej inwestycji ul. Zielonego Mostu – miejscu, w którym nowoczesna architektura harmonijnie współgra z ponadczasową elegancją oraz bliskością wody.Do wynajęcia elegancki apartament o po...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (74 zł/m2)

2
1
40.66 m2
2025
15883443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675162 15883443 Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza.Mieszkanie:Lokal o powierzchni 42,3 m², położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły – salon od strony południowej. W skład wchodzą: sypialnia, salon z aneksem kuche...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (57 zł/m2)

2
-
42.3 m2
2000