• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 233

15882962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673403 15882962 Do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w Szczecinie przy ul. Marcina Kasprzaka, w budynku z 2019 roku. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Podstawowe informacje: Dostępność: od 01.05.2026 Piętro: 4 z 5...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
1
40.64 m2
2019
15877547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27572440 15877547 Do wynajęcia nowoczesny apartament zlokalizowany w Szczecinie przy ul. Marcina Kasprzaka, w budynku z 2019 roku. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. Podstawowe informacje: Dostępność: od 01.05.2026 Piętro: 4 z 5...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
1
40.64 m2
2019
14843608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 3133421 14843608 Do wynajęcia apartament w nowym budynku Hanza Tower. Nieruchomość o pow. 28,5 m2 znajduje się na 5 piętrze z widokiem na stronę wschodnią (Wały Chrobrego, Stocznię Szczecińską). Apartament posiada loggiebalkon o powierzchni 6,22 m2.Nieruchomość wykoń...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (84 zł/m2)

1
-
28.5 m2
2022
15796339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26117149 15796339 Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem. Częściowo umeblowane.W skład mieszkania wchodzi: ustawny pokój, osobna widna kuchnia (nowe szafki, płyta gazowa, zmywarka, lodówka), łazienka z wc (wanna, pralka), przedpokój...Blisko sklepy : Castorama, C...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 PLN (55 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15894990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27954620 15894990 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2 z balkonem.Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze budynku z 2023 r. przy ul. Malczewskiego.Budynek wyposażony w windę. Na metraż ok. 31 m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchenn...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (77 zł/m2)

2
1
31.03 m2
2023
15883121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27706114 15883121 Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa si...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (63 zł/m2)

2
1
33.34 m2
1978
15500645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19940148 15500645 Kawalerka z widokiem na Odrę i Wały Chrobrego – dostępna od zaraz.Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Z mieszkania rozpościera się piękny widok na Odrę o...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (63 zł/m2)

1
-
35 m2
2000
15813886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671071 15813886 Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15813884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26591161 15813884 Na na wynajem apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (35 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15887069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27775283 15887069 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone na kameralnym, zielonym i zamkniętym osiedlu w okolicy Jasnych Błoni – róg ul. Wojska Polskiego i Piotra Skargi. Świetna lokalizacja, kilka minut spacerem do Jasnych Błoni. Atuty nieru...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
1
56.2 m2
2010
15894396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27941670 15894396 Mieszkanie lub Biuro - 3 pokoje, I piętro - Szczecin, Centrum – skrzyżowanie ulic Kaszubskiej i BogurodzicyWnętrze z duszą – w lokalu zachowano oryginalną, piękną stolarkę drzwiową oraz klasyczne sztukaterie, co nadaje mu wyjątkowego charakteruPowier...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 800 PLN (42 zł/m2)

3
1
89.85 m2
1938
15894155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932653 15894155 Na wynajem stylowe 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze odnowionej kamienicy w Centrum Szczecina tuż obok Jasnych Błoni!NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. całkowitej 36,44 m2 (pow. użytkowa 31,69 m2) składa się z:- salon,- oddzielna sypialnia (cz...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (66 zł/m2)

2
1
36.44 m2
1943