• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 61

15848129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe trzy pokoje blisko metra, garaż 26933737 15848129 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 52 m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2023 r. przy ul. Narwik, Bemowo, Górce.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4500 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + internettv + prąd wg zużycia. Kaucja 600...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (87 zł/m2)

3
-
52 m2
2023
15810826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne trzy pokoje w zielonej okolicy 26419270 15810826 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 104 m2, piętro 16 z windą, w budynku z 2006 r. przy ul. Księcia Bolesława, Bemowo Fort Bema.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 5300 zł + 1200 zł czynsz administracyjny i zaliczki na medi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 300 PLN (51 zł/m2)

3
-
104 m2
2006
15596587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje, znakomite dla rodziny 22094462 15596587 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 73m2, piętro 14 z windą, w budynku z 2008 r. przy ul. Narwik, Bemowo Górce.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 3600 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Kaucja 5000 zł.Spokojna lokalizacja,...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (49 zł/m2)

3
-
73 m2
2008
15548923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne 3 pokoje w zielonej okolicy 20925550 15548923 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64m2, piętro 15 z windą, w budynku z 2007 r. przy ul. Obrońców Tobruku, Bemowo, Fort Bema.Ciepłe, ciche, idealne dla pary lub rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3 800zł + 900zł czynsz administ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (59 zł/m2)

3
-
64 m2
2007
15895838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962915 15895838 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Górczewskiej. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe za szlabanem!Na powier...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (69 zł/m2)

2
1
43.3 m2
2006
15895450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962233 15895450 Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku zrealizowanej przez Dom Development, przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemowie.Do mieszkania przynależy prywatny ogródek, ideal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 650 PLN (86 zł/m2)

2
1
42.6 m2
2023
15895492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962069 15895492 Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej. Południowa ekspozycja okien daje gwarancję najlepszego naturalnego doświetlenia przez większość dnia.Nieruchom...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (72 zł/m2)

3
1
60 m2
2018
15895710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962726 15895710 Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu, dużą ilością zieleni oraz przestrzeniami rekreacyjnymi, co czyni j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (48 zł/m2)

4
2
105 m2
2008
15835682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26749601 15835682 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 39 m2 wyposażone w klimatyzację. Pierwszy raz do wynajęcia.Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne za szlabanem oraz komórka lokatorska (w cenie najmu)Bemowo ul Szeligowska 32 Lokalizac...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (87 zł/m2)

2
1
39 m2
2016
14610938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 149529 14610938 Do wynajęcia nowoczesny 2 pokojowy apartament w pełni umeblowany i wyposażony z balkonem i garażem- Zaborowska nr 3.Układ jest następujący: duży pokój -18,5m2 połączony z otwartą kuchnią -8.91m2 oraz otwarte wejście do pokojumiejsca do pracy -8.91m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (53 zł/m2)

2
1
62 m2
2010
15895087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27958549 15895087 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę bezpośrednio (najem okazjonalny) widne, dwustronne, umeblowane 2-pokoje, oddzielna kuchnia - dostępne od 1 czerwca 2026 r.Mieszkanie 46 m2 znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym:- 5 minut...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15888725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27821484 15888725 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym:- 5 minut ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
-
46 m2
-