• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 61

15540614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny apartament na Bemowie 20843705 15540614 Opis nieruchomościZ przyjemnością prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z dużą windą. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Sansara, zl...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 290 PLN (57 zł/m2)

3
1
75 m2
2009
15877692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27577605 15877692 Do wynajęcia wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni 41,56 m², położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul. Lazurowej 21 na warszawskim Bemowie.Mieszkanie zostało świeżo wykończone w wysokim standardzie i nigdy wcześniej nie było ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15877618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574766 15877618 Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,47 m², położone na 4. piętrze nowego budynku przy ul. Lazurowej 21 na warszawskim Bemowie.Mieszkanie jest całkowicie nowe, starannie wykończone i nigdy wcześniej niezamieszkałe...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (77 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15871693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27474151 15871693 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum komunikacją miejską (tramwaj i autobus ok. 100 m), jak i samoch...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
-
42 m2
2008
15891173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27890493 15891173 Przytulne 2 pokoje Pierwszy najem Nowy budynek (2025) Blisko przyszłego metraDo wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m² - pierwszy najem. Mieszkanie urządzone z pomysłem i gotowe do wprowadzenia się od zaraz.Cechy miesz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (100 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15754097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25226333 15754097 Przedmiotem wynajmu jest przestronne, ciche, pełne naturalnego światła 75 metrowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w pełni wyposażone.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Lazurowej – w dynamicznie ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (53 zł/m2)

3
1
75 m2
1977
15117325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 10223513 15117325 WYNAJEM NA POKOJE.Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 10 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 10 metrowy pokój z przestron...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 PLN (150 zł/m2)

3
1
10 m2
1977
15760044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25349590 15760044 WYNAJEM NA POKOJE. Przedmiotem wynajmu jest przestronny, cichy 20 mkw. pokój z balkonem w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 20 metrowy pokó...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
20 m2
1977
15760045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25349591 15760045 WYNAJEM NA POKOJE.Przedmiotem wynajmu jest komfortowy, cichy 14 mkw. pokój w 75 mkw. mieszkaniu po remoncie. Części wspólne mieszkania w pełni wyposażone. Wynajem mieszkania na pokoje.Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, 14 metrowy pokój, znajdujący...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 PLN (129 zł/m2)

3
1
14 m2
1977
15884415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701808 15884415 Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem garażowym (na poziomie "-1") zlokalizowane 300m od stacji metra Chrzanów (!), przy ul. Szeligowskiej 39b. Jest to świeżo wybudowany apartamentowiec (...

Warszawa (Bemowo), Szeligowska

3 600 PLN (82 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15853744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27056643 15853744 Oferuję do wynajęcia mieszkanie z widokiem na słoneczny błękit. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których od razu chce się wracać po całym dniu. To jedno z tyc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

3
1
50 m2
1975
15889984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27866385 15889984 Mieszkanie 2-pokojowe z loggią balkonową i miejscem parkingowym w garażu podziemnym położone na osiedlu strzeżony i monitorowanym. Lokalizacja budynku w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra, obiektów handlowych i usługowych.Koszt wynajmu 3000 PLN +...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
43 m2
2009