• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 55

15893345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27908610 15893345 Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,33 mkw, położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ul. Tczewskiej. Nieruchomość utrzymana jest w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. Układ mieszkania: przestronn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (81 zł/m2)

3
1
74 m2
2008
15885533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27733670 15885533 Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w budynku z 1970 roku w dobrym stanie, na Bielanach przy Al. Wrzeciono 50. Kuchnia - szafki i sprzęt AGD (lodówka, okap, piekarnik). Pokój duży - sofa, komoda, stół plus 4 krzesła. Pokój mały - szafa, łóżko. Prze...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (58 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15872145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27486003 15872145 Do wynajęcia od maja kawalerka- Bielany ul Marymoncka. Mieszkanie to idealna propozycja dla singla lub pary . Obszerny pokój dzienny, przytulny i ciepły. W pokoju kanapa, szafa w zabudowie, stolik z 4 krzesłami, telewizor. Z pokoju wyjście na spory b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (89 zł/m2)

1
1
28 m2
1958
15806927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26355410 15806927 DO WYNAJĘCIA OD ZARAZDo wynajęcia komfortowe dwupokojowe, ciche mieszkanie na Bielanach, przy ul. Aspekt .Mieszkanie 55m2 + balkon 5m2; - pokój dzienny 20m2: okna na wschód, na podłodze panele, wyjście na balkon 2 sofy, stolik szklany, stolik pod t...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (53 zł/m2)

2
1
55 m2
2000
15669705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23621031 15669705 Wygodne mieszkanie w nowym budownictwie, bezpośrednio przy Metrze Młociny. Dwa pokoje z loggią na całą szerokość mieszkania. Okna na wewnętrzny dziedziniec, na południe. Kuchnia oddzielna, widna, umeblowana i wyposażona. Łazienka razem z toaletą, z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (69 zł/m2)

2
-
51 m2
2009
15889834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 27862445 15889834 Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni użytkowej 300 m2, z czego część mieszkalna zajmuje 210 m². Mieszkanie położone w budynku na kameralnym osiedlu apartamentów.Na dolnej kondygnacji salon z widokiem na park należący do osiedla, jadalni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 981 PLN (60 zł/m2)

6
2
200 m2
2000
15889836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862434 15889836 0% PROWIZJI OD NAJEMCY Na wynajem 2-pokojowe (z dodatkowym otwartym pokojem, połączonym z sypialnią) mieszkanie o powierzchni 63,3 mkw. na Bielanach - blisko granicy z Żoliborzem przy ul. M. Niedzielskiego Żywiciela 2c. Lokal zlokalizowany na 4, ost...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
63 m2
2014
15888538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Las Bielański / Oddzielna sypialnia / Piwnica /Awf 27816392 15888538 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na trzecim piętrze. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Podleśnej, idealne dla osób ceniących sobie wygodę i komfort. Na powierzchnię składa się:- Salon z ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15879095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro Młociny / Unikatowe / Parking Podziemny 27608044 15879095 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach przy ulicy Nocznickiego. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garaż...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (79 zł/m2)

2
1
43 m2
2016
15821162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26614297 15821162 Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Sokratesa. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię i przedpokój, sypialni oraz łazienki. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, pral...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15821160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26615703 15821160 Do wynajęcia od zaraz wygodna kawalerka na Bielanach w kompleksie przy ul. przy ul. Rudzkiej. Mieszkanie składa się z salonu, przedpokój, aneksu kuchennego oraz łazienki. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażon...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (104 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15821161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26611899 15821161 Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Sokratesa. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię i przedpokój, sypialni oraz łazienki. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, pral...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
44 m2
-