• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 56

15821161 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26611899 15821161 Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Sokratesa. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię i przedpokój, sypialni oraz łazienki. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, pral...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15867955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27359813 15867955 Stare Bielany - 65 m2, NA BIURO !!!3 pomieszczenia, kuchnia i toaleta.Lokal po generalnym remoncie (wymienione podłogi, pomalowane ściany, nowe meble w kuchni (ze zmywarką), klimatyzacja.Ciche, czyste, z pięknym widokiem na zielone podwórko, wymarzon...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (51 zł/m2)

3
-
65 m2
1938
15888773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27825018 15888773 Oferta 0% od Najemcy Na wynajem komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,47 mkw., położone w zielonej i spokojnej części warszawskich Bielan przy ul. Wólczyńskiej. To idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (66 zł/m2)

3
2
61 m2
2010
15839167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26743002 15839167 Do wynajęcia Kawalerka 38,2 m² Duży balkon Metro Młociny 5 min W okolicy Lasu Bielańskiego I Bielany ul. Przy AgorzeDo wynajęcia komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2 m², położone w spokojnej i zielonej części Bielan, przy ul. ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 890 PLN (76 zł/m2)

1
1
38 m2
2006
15717806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24540078 15717806 Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie do wynajęcia w tej okolicy to wielka gratka. Oferuję na wynajem długoterminowy, słoneczny, w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD apartament, zlokalizowany w cichej i spokojnej części warszawskich Bielan. Znajd...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (59 zł/m2)

3
1
81 m2
2012
15847442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26914881 15847442 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 mkw. w klimatycznej kamienicy z lat 50 na Starych Bielanach z łatwym dojazdem do metra. 2 ustawne pokoje w stylu minimalistycznym. Świeżo po remoncie i pełne światła. Ciche i spokojne sąsiedztwo....

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
1
39 m2
1954
15842762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26806626 15842762 Na wynajem 4 - pokojowe mieszkanie (3 pokoje niezależne) + gabinet w parterze niskiego bloku, osiedle sąsiadujące ze stacją metra Słodowiec. Mieszkanie dla rodziny w przystępnej cenie!Lokal jest urządzony klasycznie, a wszystkie sprzęty i meble są ba...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (58 zł/m2)

4
1
55 m2
1968
15860901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro Młociny || panorama Warszawy || Przestronne 27187876 15860901 Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na Bielanach przy ul. Kasprowicza 119a (osiedle ,,Nowe Bielany).Mieszkanie W skład wchodzi:- jasny salon połączony z aneksem kuchennym- dwa oddzielne pokoje, możliwość wstawienia łóżka z mater...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (62 zł/m2)

3
1
77 m2
2015
15848934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 38 m2 || Stare Bielany || Metro || 26952124 15848934 Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m2 usytuowana na 2 piętrze zlokalizowana na Starych Bielanach przy al.  Reymonta 26 1 km od Metra. W skład mieszkania wchodzi:- Duży jasny pokój dzienny z wyjściem na mały balkon. - Jasna z oknem kuchnia wyposa...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
1
38 m2
1978
15885299 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartamenty Marymont | 3 pokoje | Wysoki standard 27722360 15885299 Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji „Apartamenty Marymont” w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Warszawy.To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do ży...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (100 zł/m2)

3
1
70 m2
2018
15518015 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 20323762 15518015 Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie na Bielanach tuż obok stacji metra Słodowiec.Rozkładowe, trójstronne mieszkanie położone jest na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z lat 60-tych.Składa się z salonu, z którego prowadzą drzwi do najmniejszeg...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (73 zł/m2)

4
1
52 m2
1968
15692564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24047858 15692564 Warszawa - Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (111 zł/m2)

1
-
27 m2
-