• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 55

15454348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje | Gocław | Świetna komunikacja do centrum 18940110 15454348 ENGLISH BELOWDo wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, Gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych oraz ul. Ostrobramskiej. Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru: LINK...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15888514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27814975 15888514 Dla koneserów miejskiego życia, poszukujących komfortu i prestiżu w dynamicznej części Warszawy, prezentujemy wyjątkowy apartament na wynajem. Ta oferta skierowana jest do osób ceniących sobie wysoki standard, nowoczesne udogodnienia oraz doskonałą l...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (143 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15876263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie dwa pokoje przy Stadionie Narodowym 27534855 15876263 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 46 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Sprzecznej, Praga-Północ Stara Praga. Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób niepalących (jest zainstalowana instalacja alarm...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 PLN (95 zł/m2)

2
-
50 m2
2018
15849313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe eleganckie dwa pokoje, garaż 26963631 15849313 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 41m2, piętro 411 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Jagiellońskiej, Praga-Północ Pelcowizna.Nowe, czeka na pierwszego lokatora. Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 3800zł + 650 zł czyn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (93 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15839843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne 2 pokoje blisko Wisły, garaż 26761297 15839843 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53 m2, 36 z windą, w budynku z 2022 r. przy ul. Stefana Okrzei, Praga-Północ Stara Praga.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Tylko dla niepalących.Cena: 4900 zł + 980 zł czynsz administracyjny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (92 zł/m2)

2
-
53 m2
2022
15894595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27946174 15894595 Polecam dobrze rozplanowane, jasne i wygodne 2 pokoje z otwartą kuchnią o pow.48 mkw. w rejonie ZOO i Parku Praskiego - rewelacyjny dojazddojście do Centrum! Dzięki bliskości komunikacji miejskiej, również metra, dojazd do Centrum czy innych rejonów ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
48 m2
2018
15811100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, metro 26427325 15811100 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 62m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Wileńskej, Praga-Północ Nowa Praga.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 5000 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
62 m2
2018
15803270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe trzy pokoje blisko Wisły, garaż 26290090 15803270 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55 m2, piętro 36 z windą, w budynku z 2024 r, przy ul. Jagiellońskiej, Praga-Północ, Pelcowizna.Czeka na pierwszego lokatora, idealne dla rodziny lub pary. Tylko dla osób niepalących.Cena: 4200 zł + 900 zł czynsz ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (76 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15888784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27825387 15888784 Przedstawiamy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w eleganckim budynku oddanym do użytku w 2021 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość udogodnień. Wnętrze o powierzchni 42 m składa się z przes...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (77 zł/m2)

2
1
42 m2
2021
15893313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27906929 15893313 Wyjątkowe mieszkanie z klimatem przedwojennej Warszawy - 85 m &124; Praga-Północ &124; balkon &124; winda &124; ul. Białostocka 20 Szukasz miejsca z duszą, które łączy przestrzeń, wygodę i niepowtarzalny klimat starej Warszawy? To mie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (65 zł/m2)

3
1
85 m2
1929
15856603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
kawalerka/nowa kamienica/metro Dworzec Wileński 27095426 15856603 Przytulne mieszkanie z charakterem w świetnej lokalizacji?Kawalerka o powierzchni 27,5 m² na 1 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą i łączy klimat starej Pragi z wygodą nowoczesnego życia.To idealna przestrzeń dla singla lub pary, którzy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (93 zł/m2)

1
1
27 m2
2019
15757650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka z osobną sypialnią - Praga Północ 25304384 15757650 Do wynajęcia mieszkanie 30 m² - Praga Północ, ul. Wołomińska, Warszawa (Do negocjacji)Oferuję przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w sercu Pragi Północ, przy ul. Wołomińskiej.Układ mieszkania:osobna, mała sypialnia,umeblowany ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
30 m2
-