• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 55

15889148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845575 15889148 W pełni wyposażony, nowoczesny, dwupokojowy apartament z dużą loggią, usytuowany w nowym budownictwie, w apartamentowcu, przy ul. Szwedzkiej 4, niedaleko stacji metra. Apartament składa się z dużego i przestronnego, dobrze doświetlonego pokoju dzie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 PLN (72 zł/m2)

2
-
44 m2
2020
15866236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Widok na Wisłę | Nowe 2025 | Balkon | garaż 27316403 15866236 Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Jagiellońskiej 79A w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony i gotowy do zamiesz...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (91 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15884103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pierwszy najem / Koźmiński / Uczelnie / Wisła 27695338 15884103 Oferuję na wynajem całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku na prestiżowym osiedlu Bulwary Praskie. Lokal znajduje się na warszawskiej Pradze, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły oraz terenów zielonych. Bądź pierwszym naje...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (87 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15890380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
duży balkon | metro | parking 27876198 15890380 Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzenią.  Nieruchomość o powierzchni 33,00 m2 zlokalizowana przy ul. Szwedzkiej (5 minut pieszo do stacji metra), w budynku z 2016 roku.Mieszkanie usytuowane ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (83 zł/m2)

2
1
33 m2
2016
15857528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27123491 15857528 Przestronne mieszkanie, z 2 dużymi pokojami. Lokal 2 - stronny. Bardzo cicha ulica.nowa pralka, nowe wykładziny, nowe sofymieszkanie idealne również dla 2 niezależnych osób, zamki w drzwiach pokoiRozkład:2 oddzielne, zamykane, ustawne, jasne pokoje -...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (48 zł/m2)

2
1
48 m2
1957
15888580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Praga-Południe/ Po remoncie / Przestronne 27817146 15888580 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe.Na powierzchnię składają się:- Salon.- Kuchnia.- Sypialnia.- Łazienka z prysznicem.- ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (80 zł/m2)

2
1
50 m2
1958
15876897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27558432 15876897 Przytulne dwupokojowe mieszkanie.Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 44 m² na Bulwarach Wiślanych.To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą żyć wygodnie i komfortowo. Jasne wnętrze z poł...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (89 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15876896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27558430 15876896 Przytulne dwupokojowe mieszkanie.Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 44 m² na Bulwarach Wiślanych.To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą żyć wygodnie i komfortowo. Jasne wnętrze z poł...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (89 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15840796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26785576 15840796 Nowoczesny, luksusowy apartament z widokiem – 71 mkw. Port Praski, ul. Okrzei 27Szukasz wnętrza, które łączy w sobie bezkompromisową estetykę z codzienną wygoda? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego, luksusowego aparta...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 820 PLN (152 zł/m2)

3
1
71 m2
2024
15713410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Unikatowy i luksusowy apartament na modnej Pradze 24435090 15713410 Na wynajem unikatowy i luksusowy apartament położony w modnej i prestiżowej części Pragi. Nieruchomość wykończona w ponadczasowym stylu, łączącym elegancję i nowoczesność. Za projekt odpowiada uznana i nagradzana pracownia architektoniczna Moomoo Arc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 500 PLN (153 zł/m2)

3
1
88 m2
2016
13392978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1687075 13392978 Designerski, nowoczesny, dwupokojowy apartament w pięknej przedwojennej kamienicy , w tętniącej życiem lokalizacji -Starej Pragi. Oryginalne w każdym calu. Starannie dobrane materiały podkreślają unikatowy wystrój wnętrza. Po generalnym remoncie wr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (73 zł/m2)

2
-
49 m2
1930
15882114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27657568 15882114 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIPodstawowe informacje:Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Bulwary Praskie.Otoczenie nieruchomości:Bulwary Praskie to nowoczesna inwestycja mieszkan...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024