• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 86

15889840 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27862438 15889840 Lokalizacja:Wynajmę bardzo jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie z dużym balkonem.Mieszkanie jest usytuowane na 8 piętrze w budynku z dwoma windami, jest bardzo słoneczne i rozpościera się z niego widok na panoramę Ursynowa. Mieszka...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
1
64 m2
2001
15879356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27613392 15879356 -------- for English check below --------Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie z loggią wychodzącą na zielony ogródek.3 oddzielne, niezależne i zamykane pokoje.Wpełni wyposażone w sprzęt AGD.W okolicy liczne sklepy, szkoły, przystasnki autobusowe oraz st...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 455 PLN (53 zł/m2)

4
1
65 m2
-
15853783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27060505 15853783 Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na najwyższej kondygnacji budynku przy ul. Wąwozowej. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności, a lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 990 PLN (62 zł/m2)

3
1
64 m2
1996
15848234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26935193 15848234 Wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 45 m² zlokalizowane – tuż przy stacji metra Imielin.Osiedle z całodobową ochroną , wewnętrznym zielonym dziedzińcem, stawem i placem zabaw.Układ pomieszczeń:- salon z aneksem kuchennym- ogród zimowy z przeznac...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (89 zł/m2)

2
1
45 m2
2010
15674001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23719860 15674001 Piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie !!! Budynek z 2006r.Oferowane z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, oraz miejscem parkingowym na poziomie -1 - wszystko w cenie najmuMieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (60 zł/m2)

2
-
60 m2
2006
15889999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27866778 15889999 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15889809 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
URSYNÓW, ul. Nowy Służewiec 21, 2-pokoje, garaż 27862095 15889809 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, NAJEM NA FAKTURĘ VATKLIMATYZACJA.Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum i możliwością najmu na fakturę VAT...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 PLN (86 zł/m2)

2
1
30 m2
2024
15889808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
URSYNÓW, ul. Nowy Służewiec 21, 1-pokoje, garaż 27862094 15889808 Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, KLIMATYZACJA, NAJEM NA FAKTURĘ VAT.Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum i możliwością najmu na fakturę VA...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 PLN (96 zł/m2)

1
1
25 m2
2024
15889807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
URSYNÓW, ul. Nowy Służewiec 21, 1-pokoje, garaż 27862093 15889807 Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, KLIMATYZACJA, NAJEM NA FAKTURĘ VATSzukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum i możliwością najmu na fakturę VAT...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 PLN (104 zł/m2)

1
1
23 m2
2024
15444864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ursynów, metro Stokłosy 2 pokoje wynajem 18704228 15444864 Ursynów 50 m od metra Stokłosy 2 pokoje z balkonem cisza i ekspozycja na patioDo wynajęcia komfortowe, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Stokłosy (ok. 50 m).To propozycja dla osó...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (68 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15887079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27775272 15887079 NAJEMCA NIE PŁĄCI PROWIZJI - 0%Oferujemy do wynajęcia czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ursynowie położone w niskim, kameralnym bloku przy ul. Dunikowskiego 10. Mieszkanie oddalone jest 750 metrów od stacji metra Stokłosy (kilka minut pieszo l...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (41 zł/m2)

4
1
85.2 m2
1980
15804210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26301736 15804210 BEZ PROWIZJI - 0% - REMAX MARATONOferujemy do wynajęcia czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na Ursynowie położone w niskim, kameralnym bloku przy ul. Dunikowskiego 10. Mieszkanie oddalone jest 750 metrów od stacji metra Stokłosy (kilka minut pieszo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (47 zł/m2)

4
1
85.2 m2
1980