• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 86

15885280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721860 15885280 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m², położone w Warszawie przy ul. Pieskowa Skała, w prestiżowej dzielnicy Ursynów, na nowoczesnym osiedlu Lake Park wybudowanym przez Marvipol.Mieszkanie jest funkcjonalnie zaprojekto...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (98 zł/m2)

2
1
44 m2
2019
15876676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27544863 15876676 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15838819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe mieszkanie przy metrze Natolin 26733283 15838819 Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów.Układ i wyposażenie:salon z aneksem kuchennym i oknem,2 oddzielne, umeblowane sypial...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (58 zł/m2)

3
1
65 m2
2009
15354349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16652559 15354349 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem na strzeżonym osiedlu na Kabatach, w pobliżu Parku Przy Bażantarni.Kilka minut spacerem do stacji metra Kabaty.Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią z wyjściem na 8-metrowy taras, dwóch sypi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
70 m2
2005
15884464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27704334 15884464 DOSTĘPNE OD 1 MAJA 2026Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy ul. Bronikowskiego blisko metra Kabaty.Powierzchnia 66 m2: salon, dwie sypialnie, łazienka, garderoba. W pełni umeblowane i wyposażone. Nieopodal tereny zielone: Las Kaback...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (68 zł/m2)

3
1
66 m2
2000
15871765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27475058 15871765 Do wynajęcia czteropokojowe, bardzo zadbane, jasne mieszkanie z dużym ogrodem na warszawskim Ursynowie - ulica Rumby.Mieszkanie o powierzchni 112,69 mkw znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym, kameralnym budynku z 1996 roku. Dobrze doświetl...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (63 zł/m2)

4
1
112 m2
1996
15859013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27160897 15859013 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i dwoma miejscami parkingowymi – Ursynów, ul. Roentgena 22Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej wygodnych do życia części Warszawa &a...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (76 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15877448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27569723 15877448 Oferuję do wynajęcia wygodne mieszkanie na Ursynowie.Mieszkanie składa się z:oddzielnej, dużej kuchni z jadalnią,pokoju dziennego,dwóch sypialni,łazienki z wanną, bidetem, WC,przedpokoju z pojemną szafą.Mieszkanie jest umeblowane, ewentualne zmiany a...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
1
64 m2
1978
15863830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Balkon/Piwnica/Przestronne/7-pietro 27257532 15863830 Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą.Nieruchomość składa się z:- przestronnego salonu z wyjściem na balkon,- 2 nie...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (62 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15823409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
70 m do metra Kabaty | zielona i cicha okolica 26640438 15823409 Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wańkowicza w Warszawie, w sercu zielonego Ursynów-Kabaty. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu strzeżonym, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Metro Kabaty (ok. ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (67 zł/m2)

3
1
58 m2
2005
14244688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 106671 14244688 Do wynajęcia elegancki przestronny apartament na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego z dwoma tarasami i oddzielnym wejściem. Nieruchomość wykończona nowocześnie i w wysokim standardzie. Dom posiada jedynie 2 poziomy. ROZKŁAD:- salon 45m2 z kominki...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (48 zł/m2)

5
2
220 m2
2012
15756907 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25287672 15756907 Chcesz zamieszkać w przestronnym 3-pokojowym mieszkaniu znajdującym się na Warszawskim Ursynowie? A może oczekujesz doskonałej komunikacji, która w kilka chwil pozwoli Ci dotrzeć w każdy zakątek miasta?To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie c...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (62 zł/m2)

3
1
63 m2
2008