• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 285

15883853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trze pokoje z balkonem. 58m2.1 piętro.Wynajmę. 27680309 15883853 Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Różanka, WrocławOferuję na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o 3 pokojach, położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocław - na osiedlu Różanka (ul....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (48 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15882442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27664161 15882442 Ładne i funkcjonalne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 45 mkw. znajdujące się na VIII p. dziesięciopiętrowego budynku apartamentowo-handlowego przy ul. Legnickiej pomiędzy pl. Jana Pawła II a CH Magnolia Park.Mieszkanie składa się ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15881070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Klecinie 27622228 15881070 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone przy ul. Przyjaźni 6a na wrocławskiej Klecinie. Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku z 2010r. z windą i oferuje komfortową, dobrze rozplanowaną przestrzeń do życia.Mieszk...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (43 zł/m2)

2
-
61 m2
2010
15879078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum, słoneczne, balkon, duże pokoje 27607746 15879078 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m², położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przestronnego pr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
15246485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje z parkingiem, nowe Port Popowice 13722660 15246485 Umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Białowieskiej w inwestycji Port Popowice. Mieszkanie mieści się na II piętrze w budynku z 2021 roku, posiada windę. Na powierzchnię 54 mkw składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Białowieska

3 500 PLN (65 zł/m2)

3
-
54 m2
2021
15805715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26314513 15805715 W pełni wyposażone, klimatyzacja, balkon, garażLokalPowierzchnia 50 m2, salon połączony z kuchnią w zabudowie wraz ze sprzętem; lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz płyta indukcyjna. Z części dziennej wyjście na niewielki balkon.Sy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 599 PLN (52 zł/m2)

2
-
50 m2
2005
15876140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pierwszy najem! mieszkanie 2 - kondygnacyjne 27531271 15876140 Pierwszy najem !! Mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2 w nowym budynku, oddanym do użytku w 2024 roku.mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz 2 łazienek, garderoby oraz dużej otwartej przestrzni do pracy lub Cena najmu 4200 ...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 200 PLN (47 zł/m2)

4
2
90 m2
2025
15732009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24797623 15732009 0% prowizji od najemcy! 0% tenant commission!Telefon bezpośredni do Agenta: Direct phone number to the Real Estate Agent:5*0*4***8*7*8***5*9*6Wyjątkowa oferta nowoczesnego JEDNOPOZIOMOWEGO mieszkania 4-pokojowego z 2013 roku składającego się m.in. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 400 PLN (58 zł/m2)

4
1
93 m2
2013
15871833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27476221 15871833 Luksusowe Mieszkanie z Dużym Balkonem Położone na 14 Piętrze. Polecam do wynajmu luksusowe, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w nowym budynku Quorum wybudowanym w 2025 roku na ulicy Sikorskiego. ; Rozkład mieszkania: ; - Salon połączony ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (76 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15870557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27429737 15870557 Bardzo ładnie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie w nowym apartamentowcu w ścisłym centrum Wrocławia z miejscem w garażu podziemnym. Pokój o pow. ok. 20 m2 z balkonem o pow. ok. 4 m2, na podłodze panele , na ścianach gładzie, umeblowanie: sof...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (63 zł/m2)

2
1
38 m2
2007
15870558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27429736 15870558 Nowe, bardzo ładnie urządzone,  wyposażone mieszkanie 2 -pokojowe budynku 4-piętrowym na kameralnym osiedlu. Mieszkanie gustownie wykończone - na podłodze panele oraz glazura , ściany gładzie, okna pcv z roletami zewnętrznymi . Pokój dzienny wraz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (67 zł/m2)

2
1
33 m2
2018
15527204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 oddzielne pokoje + salon z kuchnią, z balkonem 20532673 15527204 Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i bardzo dobrze doświetlone. Zostało ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (51 zł/m2)

4
1
84 m2
1990