• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 284

15869982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27413983 15869982 Luksusowy, 3 - pokojowy apartament w inwestycji River Point na Kępie Mieszczańskiej na Starym Mieście we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 58m2 znajduje się na 5-tym pietrze nowo wybudowanego budynku klasy premium, od strony zachodniej. Bardzo ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 PLN (81 zł/m2)

3
1
58 m2
2019
15868090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27364346 15868090 DO WYNAJĘCIA KAWALERKA W BLOKU BLISKO RYNKU Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze bloku położonego przy ul Zdrowej blisko Pl. Legionów i rynku Cena: 2000 zł czynsz miesięczny + opła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (77 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15846426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26887380 15846426 Zadbane 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o pow. 60 mkw znajdujące się na wysokim parterze w b. spokojnej i świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. Łąka Mazurska (okolice pl. Kromera).Rozkład mieszkania to: przedpokój, 3 pokoje (sypialnia, salon, p...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15862028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Funkcjonalne pokoje, słoneczne, duży balkon 27221139 15862028 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m², położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przestronnego pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
14844027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe, umeblowane, z garażem w centrum Wrocławia 3164502 14844027 W nowym budownictwie z 2020 roku, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dmowskiego. Mieści się na IV piętrze w budynku z windą. Wyposażenie i umeblowane jak na zdjęciach. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w garażu...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Romana Dmowskiego

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
-
30 m2
2020
15855953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok. winda,centtrum, od zaraz - blisko do rynku 27080830 15855953 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 znajdujące się na VI piętrze w bloku z windą przy ul.Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych, zamykanych pokoi: salonu, sypialni oraz oddzielnej, cześciowo otwartej kuchni, łazien...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Komuny Paryskiej

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15824430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26621900 15824430 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie. ; w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
1
25 m2
2017
15848088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok. balkon - FAT - od 1.04 26931888 15848088 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku z windą przy ul.Grabiszyńskiej 311-315. Mieszkanie składa się z salonu (z wyjściem na balkon) i otwartej przez barek kuchni, zamkniętej sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie umeblowane ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Grabiszyńska

2 200 PLN (55 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15847397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26911912 15847397 Luksusowy apartament w odrestaurowanej kamienicy  Do wynajęcia luksusowy apartament w wyjątkowym, przedwojennym budynku po stylowej renowacji, położonym w sercu Krzyków-Borku. Kamienica została odrestaurowana z dbałością o detale, z zachowaniem elega...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 500 PLN (73 zł/m2)

3
2
116 m2
1932
15814709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26621850 15814709 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie. ; w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (96 zł/m2)

1
1
25 m2
2017
15836813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26721707 15836813 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym Wrocław, Klecina, ul. Dożynkowa Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku w zielon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
-
45 m2
2021
15831114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26686200 15831114 Wymagany Najem Okazjonalny.Oferujemy Państwu do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w dobrym standardzie budynek z 1995 roku (salon z łóżkiem dwuosobowym, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, przedpokój, przy ulicy Traugutta 14...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (71 zł/m2)

1
1
31 m2
1995