• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 237

13725695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2029184 13725695 Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie kilka lat temu, na Nowym Mieście. Dwa niezależne pokoje, przyjemnie urządzone. Oddzielna kuchnia - w pełni umeblowana, wyposażona, łazienka z prysznicem, balkon. Remont mieszkania o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 450 PLN (86 zł/m2)

2
-
40 m2
1960
14670241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2960826 14670241 WYGODNE MIESZKANIE - DOSTĘPNE OD ZARAZ !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do mieszkania przynależ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
39 m2
1925
14921833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 4721811 14921833 Do wynajęcia mieszkanie M-3 dwupokojowe w bloku z cegły z 2007r. (zdjęcia mieszkania są przed remontem, obecnie nowa zabudowa kuchenna oraz wystrój) W skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym (z dużą lodówką) oraz sypialnia. Nier...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 850 PLN (49 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15871267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27461108 15871267 Estetyczne - zadbane 2 pokojowe mieszkanie 51m2 przy ul. Leszno 8 - Wola bardzo blisko Centrum i strefy biurowców (blisko Warsaw Spire). Apartamentowiec z 2009 r. z elegancką recepcją i dużym holem. Na miejscu ochrona 24h7 dni. Mieszkanie na wysokim ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

2
-
51 m2
2009
15712234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24418490 15712234 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m² z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym – Szczecin, Śródmieście, ul. Lutniana.Mieszkanie położone jest na parterze apartamentowca z 2001 roku. To idealne mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
-
57 m2
2001
15674369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23725609 15674369 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15871003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27451512 15871003 NA WYNAJEM 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły - ul. 14 Lutego dostępne od zaraz zwierzaki - TAK Szukasz mieszkania w centrum, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowan...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (0 zł/m2)

2
-
4982 m2
-
15218418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka z werandą -Sopot Dolny! 12992065 15218418 ZNAKOMICIE ZLOKALIZOWANE 2-pok.mieszkanie w Sopocie Dolnym o powierzchni 50m2, w sercu miasta przy ul. Grunwaldzkiej, 2 min od morza.Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w zadbanej kamienicy na terenie zamkniętym.W skład mieszkania wchodzi: salon z a...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 600 PLN (72 zł/m2)

2
1
50 m2
1945
15786357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25907532 15786357 Nowy, funkcjonalny 3 - pokojowy apartament na parterze kameralnego budynku.Pomieszczenia:salon otwarty na kuchnię (w pełni wyposażoną w sprzęty AGD),klasyczna łazienka plus osobna toaleta (kompletnie wyposażone),pralnia z pralką,garderoba (zabudowana...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (79 zł/m2)

3
2
75 m2
2025
15555105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21089791 15555105 Komfortowe apartamenty nad Zatoką Pucką na wynajem długoterminowy.Apartameny zostały zaprojektowane przez architektów wnętrz i funkcjonalnie wyposażone. Mieszkania 2 pokojowe z otwartą kuchnią i dużym przeszkleniem wychodzącym na balkon. Apartamenty ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2024
15787359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25926320 15787359 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego miejsca dla siebie to ta oferta z całą pewnością Cię zainteresuje. To nowoczesne mieszkanie znajduje się w Rzesz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 200 PLN (62 zł/m2)

2
1
35.63 m2
2024
15871044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27452679 15871044 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i duży balkon. Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 65,8 m2...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (38 zł/m2)

3
1
65.8 m2
2019