• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 237

15855915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27078153 15855915 Wyobraź sobie mieszkanie, które wygląda jak elegancki apartament w butikowym hotelu, ale jest Twoją prywatną przestrzenią w samym sercu modnego Powiśla.Stylowe studio przy ul. Topiel zostało zaprojektowane z dbałością o klimat i detale a dodatkowym,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (108 zł/m2)

1
1
36 m2
1938
15871075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Żołnierskiej 27456555 15871075 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,3 m2, usytuowane na piątym piętrze w 10-piętrowym budynku wyposażonym w windę. Nieruchomość położona jest przy ul. Żołnierskiej, w sąsiedztwie hotelu Villa Pallas, bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie składa...

Olsztyn (Śródmieście), ul. Żołnierska 11B

1 200 PLN (37 zł/m2)

2
1
32.3 m2
-
15633615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe mieszkanie blisko lasu dla wymagających 22898581 15633615 Ekskluzywne mieszkanie 4 pokojowe z widokiem na las.Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy, otoczonej pięknym lasem. Znajduje się ono na zamkniętym osiedlu, co zapewnia mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Mieszkani...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

6 900 PLN (45 zł/m2)

4
2
153 m2
2017
15866271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka- Lanckorońska MPK zieleń, wszystko NOWE 27316896 15866271 Do wynajęcia nowa kawalerka na ulicy Lanckorońskiej w centrum Podgórza - blisko Wielicka, Limanowskiego, al. Powstańców Śląskich, Nowohucka. Świetna lokalizacja - w odległości 5 minut centrum komunikacyjne PODGÓRZE SKA  - tramwaje 3,13, 24, 69, 76 i ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 850 PLN (116 zł/m2)

1
1
16 m2
2025
15775829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25684984 15775829 NOWOCZESNE M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego budynku (odremontowana kamienica). Mieszkanie po kapitalnym r...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

1 600 PLN (52 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15871045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka- Gdańsk Wrzeszcz 27452696 15871045 Kawalerka w Gdańsku we Wrzeszczu o pow.40m2.Znajduję się w budynku z 2002r., na terenie zamkniętym z ochroną i windą w centrum Wrzeszcza, w II linii zabudowy, u zbiegu al. Grunwaldzkiej i Wojska Polskiego.Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuch...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (73 zł/m2)

1
1
40 m2
2002
15871017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27452083 15871017 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKomfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ. Nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - AGD w kuchni, pralka, odkurzacz, klimatyzacja. Świetna lokalizacja, dogodny dojazd do centrum Warszawy - w pobliżu przyst...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 780 PLN (97 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15468715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Białołęka, ul. Światowida 16, 2-pokojowe 19244344 15468715 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Białołęka, ul. Światowida 16 45 m² parter z balkonem WiFi miejsce postojoweChętnie na kilka miesięcy. Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze n...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 790 PLN (62 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15859461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27168080 15859461 Oferujemy do wynajęcia przestronny, 3 - pokojowy apartament przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie ma 84 mkw i składa się z:- 29. metrowego salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, - dwóch przestronnych sypialni, - łazienki z WC (znajduje się ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (75 zł/m2)

3
1
79 m2
2010
15257669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14014685 15257669 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM O POWIERZCHNI 39,66 M2, POŁOŻONE W SŁUPSKU NA OSIEDLU NOWE MIASTO PRZY UL. DYWIZJONU 303. DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY KOMÓRKA LOKATORSKA ORAZ MIEJSCE PARKINGOWE...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
39 m2
-
13346363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 1637696 13346363 NA WYNAJEM STUDIO W KROWODRZY 42 M2, UL.KONARSKIEGO OKOLICE AGH, UR. Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 42 m2 przy ulicy Konarskiego. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na wysokim parterze i składa się z: -przestronnego salonu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (48 zł/m2)

1
-
42 m2
1930
15862064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27221951 15862064 NA WYNAJEM 2 POKOJOWE MIESZKANIE W INWESTYCJI GARDEN RESIDENCE SKŁADAJĄCE SIĘ Z: - salon z otwarta kuchnią - sypialnia - łazienka - przedpokój - taras o pow.25m2 ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2010