• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 225

15823058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26604171 15823058 Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim, spójnym stylu. Wnętrze jasne, funkcjonalne i zaprojekt...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15761111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25371900 15761111 Do wynajęcia luksusowo wykończone trzypokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w nowym budynku Rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment, przy ul. Iwanowa - Szajnowicza 8 tuż przy stacji metra M1 Kabaty.Projekt aranżacji wnętrza m...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (92 zł/m2)

3
2
69.27 m2
2024
15758287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25319523 15758287 Do wynajęcia luksusowo wykończony trzypokojowy apartament położone na 5. piętrze w nowym budynku RYTM będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment (2024 r.) pod adresem ul. Iwanowa-Szajnowicza 8, tuż przy stacji metra M1 Kabaty.Projekt aran...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (91 zł/m2)

3
2
70.32 m2
2024
15855959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokojowe mieszkania w Quattro Towers 27081945 15855959 MIESZKANIE:Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², usytuowane na 9 piętrze we Wrzeszczu przy ul. Partyzantów. Wnętrze starannie zaprojektowane przez projektanta, aby łączyć funkcjonalność z nowoczesnym designem. W skład lokalu wc...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15864388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
metro | park | oddzielna kuchnia 27266925 15864388 Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Batalionu AK Pięść.Usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy.Mieszkanie o powierzchni 55,00 m2 składa się z:- osobnej kuchni z oknem, w pełni wyposażonej w spr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (60 zł/m2)

3
1
55 m2
1965
15476078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 19409076 15476078 Rewelacyjne mieszkanie 75,4 m2 na wynajem z dużym balkonem i komórką lokatorską w cenie.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 4 pokojowego mieszkania, położonego na 7 piętrze 11 piętrowego budynku z 1980 r.z windą z poziomu 0, w W...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (65 zł/m2)

4
1
75 m2
1980
15803507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
garderoba | balkon | parking | sala fitness 26298260 15803507 Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego.Funkcjonalny, dwustronny układ sprawia, że jest jasne, przewiewne i komfortowe przez cały rok. W pełni ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (63 zł/m2)

3
1
60 m2
2018
15525076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
klimatyzacja | 2 miejsca parkingowe | balkon 20499106 15525076 Od marca.Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m2 znajdujące się na warszawskim Mokotowie przy ul. Zdziechowskiego.Usytuowane na 1. piętrze, w budynku z 2023 r., w pełni umeblowane.Lokal wyposażony w klimat...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 300 PLN (84 zł/m2)

3
1
63 m2
2023
15868090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27364346 15868090 DO WYNAJĘCIA KAWALERKA W BLOKU BLISKO RYNKU Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze bloku położonego przy ul Zdrowej blisko Pl. Legionów i rynku Cena: 2000 zł czynsz miesięczny + opła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (77 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15833989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26933968 15833989 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalnym remoncie, dostępne od zaraz.Oferta na wyłączność, tylko w biurze Pie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 950 PLN (49 zł/m2)

2
1
40.1 m2
1976
15861929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27217648 15861929 Do wynajęcia przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie położone w centrum Tarnowa przy ul. Lwowskiej. Składa się z salonu, kuchni, oddzielnej sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. W kuchni meble w zabudowie kuch...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 600 PLN (41 zł/m2)

2
-
39 m2
1980
15867147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27335849 15867147 Lokal w kamienicy na Powiślu. Lokal o powierzchni 116 mkw, usytuowany na III piętrze czteropiętrowej kamienicy. W skład lokalu wchodzą cztery pomieszczenia:- duży salon o powierzchni ok. 36 mkw, z wyjściem na balkon;- otwarta kuchnia, która może być ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (66 zł/m2)

4
1
106 m2
1938