• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 231

15803507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
garderoba | balkon | parking | sala fitness 26298260 15803507 Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego.Funkcjonalny, dwustronny układ sprawia, że jest jasne, przewiewne i komfortowe przez cały rok. W pełni ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (63 zł/m2)

3
1
60 m2
2018
15525076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
klimatyzacja | 2 miejsca parkingowe | balkon 20499106 15525076 Od marca.Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m2 znajdujące się na warszawskim Mokotowie przy ul. Zdziechowskiego.Usytuowane na 1. piętrze, w budynku z 2023 r., w pełni umeblowane.Lokal wyposażony w klimat...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 300 PLN (84 zł/m2)

3
1
63 m2
2023
15868090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27364346 15868090 DO WYNAJĘCIA KAWALERKA W BLOKU BLISKO RYNKU Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze bloku położonego przy ul Zdrowej blisko Pl. Legionów i rynku Cena: 2000 zł czynsz miesięczny + opła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (77 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15833989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26933968 15833989 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalnym remoncie, dostępne od zaraz.Oferta na wyłączność, tylko w biurze Pie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 950 PLN (49 zł/m2)

2
1
40.1 m2
1976
15861929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27217648 15861929 Do wynajęcia przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie położone w centrum Tarnowa przy ul. Lwowskiej. Składa się z salonu, kuchni, oddzielnej sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. W kuchni meble w zabudowie kuch...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 600 PLN (41 zł/m2)

2
-
39 m2
1980
15867147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27335849 15867147 Lokal w kamienicy na Powiślu. Lokal o powierzchni 116 mkw, usytuowany na III piętrze czteropiętrowej kamienicy. W skład lokalu wchodzą cztery pomieszczenia:- duży salon o powierzchni ok. 36 mkw, z wyjściem na balkon;- otwarta kuchnia, która może być ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (66 zł/m2)

4
1
106 m2
1938
15137438 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pok mieszkanie Gdynia Karwiny 10707795 15137438 Komfortowe mieszkanie po remoncie w Gdyni-Karwiny III o pow.48,2m2.Nieruchomość o pow.48,2m2 składa się z: dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem i WC oraz przedpokoju z dużą szafą .Z jednego pokoju wyjście na BALKON z widokiem na zie...

Gdynia (Karwiny) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 300 PLN (48 zł/m2)

2
1
48 m2
1981
15851881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowe | mennica residence | centrum 27022601 15851881 Opis nieruchomościOferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w centrum Warszawy. Budynek wyposażony jest w recepcję, ochronę ora...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (151 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15863469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwupoziomowy apartament na Mokotowie 27249031 15863469 Dwupoziomowy apartament o powierzchni  235 m² - 7 pokoi MokotówDo wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o imponującej powierzchni 235 m², położone przy cichej i zielonej ulicy na Dolnym Mokotowie w Warszawie. To wyjątkowa nieruchomość, która...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 185 PLN (39 zł/m2)

10
2
235 m2
1996
15865096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 3pok/Umeblowane/Chopin AIRPORT/SKM Służewiec. 27285299 15865096 3 POKOJE 55,7 m² MOKOTÓW - SUWAK 11 2021 OD ZARAZ ENGLISH BELOW PET FRIENDLYDo wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,7 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku, w biznesowym sercu Mokotowa - prz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (93 zł/m2)

3
-
55 m2
2021
15250979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
klimatyzacja/garaż/wysoki standard/balkon 13828957 15250979 Oferuję na wynajem wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,07 m2 przy ulicy Stawowej w Walendowie na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-sypialni z dużym łóżkiem oraz pojemn...

Walendów (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 400 PLN (79 zł/m2)

2
1
43 m2
2022
15849553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 niezależne pokoje, ursynów, metro 26973649 15849553 Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy.Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń - 3 niezależne pokoje oraz oddz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
1
64 m2
-