• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

14696920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w Mostach z widokiem na morze! 2982667 14696920 Kawalerka o pow. 30m2 w Mostach z widokiem na morze!Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i WC i przedpokój.Z salonu wyjście na balkon, a z niego widok...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 900 PLN (63 zł/m2)

1
1
30 m2
2018
14652629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2- pok. mieszkanie w Mostach 2945517 14652629 Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 w Mostach z widokiem na morze!Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r.W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową i WC i  przedpok...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
14697014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w Mostach z widokiem na morze! 2982732 14697014 Kawalerka o pow. 30m2 w Mostach z widokiem na morze!Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i WC i przedpokój.Opłaty dodatkowe ok 300 złos.W mieszkaniu j...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 900 PLN (63 zł/m2)

1
1
30 m2
2018
14697006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w Mostach z widokiem na morze! 2982737 14697006 Kawalerka o pow. 30m2 w Mostach z widokiem na morze!Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i WC i przedpokój.Z salonu wyjście na balkon, a z niego widok...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 900 PLN (63 zł/m2)

1
1
30 m2
2018
15818011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26643844 15818011 Polecam Państwu bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w Strzelcach Opolskich, przy ulicy Krakowskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z trzech ustawnych pokoi, zabudowanej kuchni ze sprzętem AGD, oraz komfortową łazienk...

Strzelce Opolskie (Opolskie, gm. Strzelce Opolskie)

2 180 PLN (38 zł/m2)

3
-
57 m2
-
12814427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie w Redłowie 1125515 12814427 NOWOCZESNE i STYLOWE mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Gdyni w Redłowie.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym(23m2),sypialnia (10m2),łazienka z wanną i WC(4m2) oraz przedpokój z szafą w zabudową.Standard wykończenia-na podło...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15866774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27328216 15866774 KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący 881 940 191Słoneczna kawalerka 33 m² teren zamknięty, blisko zieleni i ścieżek rowerowychDo wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m², zlokalizowana na terenie zamkniętym i monitorowany...

Żywiec (Śląskie, gm. Żywiec)

1 800 PLN (55 zł/m2)

1
1
33 m2
2019
15857664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27129007 15857664 Wyjątkowa lokalizacja, komfortowa przestrzeń i miejski styl życia na wyciągnięcie ręki.Jeśli poszukują Państwo mieszkania, które łączy prestiżowe położenie z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia – ta oferta z pewnością spełni oczeki...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
52.73 m2
2020
15152364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 11071540 15152364 Mieszkanie w apartamentowcu w Aninie w odległości ok. 10 km od Centrum Warszawy. Dwa pokoje z kuchnią otwartą na jadalnię i salon z wyjściem na taras 16 m 2, sypialnia oddzielna. Łazienka w glazurze, na podłogach deska barlinecka. Ogrzewanie - piec d...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
56 m2
2010
14635969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2931472 14635969 Jasne, słoneczne mieszkanie przy METRZE Płocka i Kasprzaka. Trzy pokoje o pow. 58 m 2 - salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym ,płyta AEG, piekarnik AEG zmywarka Simens, lodówka, mikrofala, granatowy blat, ogrzewanie podłogowe), dwie umeblow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (71 zł/m2)

3
-
58 m2
2001
14212968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2526703 14212968 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu. Wysoki standard wykończenia. Lokal składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon (ok. 10 m2),- sypialni z przestronną szafą w zabudowie,- przedpokoju z dwoma szafami w zabudo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
55 m2
2004
14103200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2418603 14103200 Mieszkanie na wysokim parterze z oknami wychodzącymi na duże , zielone, spokojne na podwórze. Dwa pokoje w amfiladzie, kuchnia w amfiladzie. Jest przejście wokół. Czyste zadbane mieszkanie. Zaletą jest tu bliskość do Metra Pole Mokotowskie i pętl...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
1
33.9 m2
1939