• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 228

14103200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2418603 14103200 Mieszkanie na wysokim parterze z oknami wychodzącymi na duże , zielone, spokojne na podwórze. Dwa pokoje w amfiladzie, kuchnia w amfiladzie. Jest przejście wokół. Czyste zadbane mieszkanie. Zaletą jest tu bliskość do Metra Pole Mokotowskie i pętl...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
1
33.9 m2
1939
11818188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 4990436 11818188 Rozkładowe, wygodne, w pełni urządzone mieszkanie w przedwojennej kamienicy.Mieszkanie składa sie z holu, łazienki, kuchni, trzech zamykanych pokoi i balkonu. Budynek z całodobową ochroną.Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (47 zł/m2)

3
-
70 m2
1999
14398739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2707354 14398739 Nowe mieszkanie w budynku o wysokim standardzie. Nowocześnie urządzone i wyposażone w sprzęt wysokiej jakości. Jest klimatyzacja, dobra komunikacja,świetna komunikacja, blisko do Centrum , Dworzec Centralny, Metro Centrum 2 przystanki.Miejsce gar...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (76 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
14087172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2399644 14087172 Apartament dwupokojowy przy ul Grzybowskiej z garażem podziemnym. Salon połączony z kuchnią , sypialnia, łazienka z prysznicem i wanną. W przedpokoju , garderoba. Apartament umeblowany, pełne AGD ( pralka, lodówka, mikrofala itp.)W mieszkaniu jest ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (67 zł/m2)

2
-
72 m2
2011
14232078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2545119 14232078 Przytulne, ładne mieszkanie dwupokojowe po remoncie z balkonem w Centrum Warszawy z doskonałą komunikacją w pobliżu ul. Jasnej .Dwa oddzielne pokoje i oddzielna widna kuchnia. Sypialnia i kuchnia wychodzą na podwórze, a jeden pokój na ulicę. Umeblowa...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (69 zł/m2)

2
1
45 m2
1965
15866653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27322181 15866653 Polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe, blisko centrum. Odnowione czyste, jasne i ciepłe o powierzchni 44,20 m2. Nowoczesne wnętrze i znakomita lokalizacja przy Filtrach na bliskiej Ochocie. Budynek wybudowany w latach 70-tych ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
44 m2
1970
15506990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 20090324 15506990 Polecam na wynajem duże czteropokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Pierwszy poziom składa się z dużego pokoju z wejściem na balkon, widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz WC. Na drugim poziomie znajdują się trzy rozkł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (43 zł/m2)

4
1
92.8 m2
1994
15825956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Odświeżone z balkonem przyjazne pupilom Orłowska 26644874 15825956 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyjątkowa lokalizacja mieszkania na granicy Jelitkowa z Żabianką - Osiedle Wejhera ul. Orłowska 7. Na plażę w Jelitkowie jest 4 mi...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (79 zł/m2)

2
-
34 m2
1978
15514111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum !!! Parter !!! PO GENERALNYM REMONCIE !!! 20216537 15514111 Na wynajem 2 pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany w dobrze utrzymanym budynku wielorodzinnym w Centrum Tarnowa przy ul. Powstańców Warszawy. Lokal dwupokojowy zlokalizowany na wysokim parterze o powierzchni całkowitej około 40 m2 w skład którego ...

Tarnów, ul. Powstańców Warszawy

2 000 PLN (50 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15782268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe mieszkanie z charakterem na zamkniętym osiedlu 25838950 15782268 Ursus 2 pokoje 58 m² 1. piętro Dwustronne Winda Osiedle zamknięteNa wynajem okazjonalny wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Apartamentowej.To idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, styl i wnętrza z char...

Warszawa (Ursus), ul. Apartamentowa 11

2 500 PLN (43 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15515016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 20248647 15515016 Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 20,5 m² składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - 18,5 m2, - łazienki - 2,2 m2 Mieszkanie zlokalizowane jest w malowniczej dzielnicy Zawodzia w Ustroniu, z pięknym widokiem na g&amp...

Ustroń (Zawodzie) (Śląskie, gm. Ustroń)

1 700 PLN (85 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15818526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 2-pok.mieszkanie-Gdynia Oksywie 26590444 15818526 Tylko u nas !!!Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną wolnostojącą i WC oraz przedpokój.Standard wykończenia:na podłodze-panele,gres, ...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
1955