• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 228

12401046 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu 737773 12401046 Komfortowe i stylowe w samym CENTRUM GDYNI mieszkanie na wynajem o powierzchni 75,76m2.Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w kamienicy z WINDĄ.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, DWA NIEZALEŻNE POKOJE, łazienka z wanną, kabiną prys...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
75 m2
1960
15746104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25069745 15746104 Oferta wynajmu mieszkania ul. Bukowińska, MokotówDo wynajęcia od zaraz komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bukowińskiej.Układ mieszkania:salon z aneksem kuchennym 25 m²sypialn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
1
48 m2
2004
15851886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27022612 15851886 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15856536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27092565 15856536 Os. Wyzwolenia - mieszkanie o pow. 110 m2 składające się z 2 pokoi, dużego salonu z aneksem kuchennym, pomieszczenia gospodarczego, łazienki z WC, garderoby, położone na IV piętrze w zadbanej kamienicy. W mieszkaniu na podłogach panele, na ścianie gł...

Grudziądz (Wyzwolenia os.) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 750 PLN (16 zł/m2)

3
-
110 m2
-
15856511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie pod działalność w nowym bud. z balkonem 27091515 15856511 Do wynajmu lokal o powierzchni użytkowej 42 m2 w chwili obecnej składa się z 2 pomieszczeń oraz łazienki. Lokal można dostosować wedle własnych potrzeb pod prowadzenie działalności gospodarczej. Mieszkanie idealnie się sprawdzi na biuro, kancelarię i...

Wyszków (Mazowieckie, gm. Wyszków)

2 100 PLN (50 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15855953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok. winda,centtrum, od zaraz - blisko do rynku 27080830 15855953 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 znajdujące się na VI piętrze w bloku z windą przy ul.Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych, zamykanych pokoi: salonu, sypialni oraz oddzielnej, cześciowo otwartej kuchni, łazien...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Komuny Paryskiej

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
46 m2
-
7009705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 10104411 7009705 Mieszkanie luksusowe, w pelni umeblowane i wyposażone, taras 5m2 , kuchnia otwarta na pokój, umeblowana, pralka i lodowka jest.Na podłodze panele. Jest telewizor.Dobra kominikacja. Przed budynkiem parking na samochody i jest to stale miejsce dla te...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
38 m2
2009
7008775 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3537019 7008775 Dwa pokoje, kuchnia widna , łazienka, hol. Na podłodze parkiet, umeblowane. W pobliżu ul. Mokotowskiej.Wynajęte do czerwca 2025 rPrezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charak...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (40 zł/m2)

2
-
62 m2
1954
14128971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 2443877 14128971 Luksusowy apartament o pow. 160 m 2 po remoncie w przedwojennej kamienicy z 1906 r, po renowacji. Na podłodze oryginalny parkiet. Wysokość pomieszczeń 3,5 m. Jest winda. Pięć dużych pokoi, łazienka i osobne WC. Wspaniały klimat przedwojennej kamien...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (56 zł/m2)

5
2
160 m2
1906
15331772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16025780 15331772 Polecam do wynajęcia mieszkanie (53m2) znajdujące się przy ulicy Ułańskiej na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie w budynku z 2007 roku.W najbliższym sąsiedztwie znajduje się kompleks City Park oraz Aleja Kasztanowa, Park Wilsona i Arena P...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53.3 m2
2007
15797939 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duże mieszkanie na wynajem 26160521 15797939 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nietuzinkowe mieszkanie z sauną w cichej części Chojnic - 86,91 m² - gotowe do wprowadzenia!Lokalizacja: Chojnice, osiedle domów j...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

1 200 PLN (14 zł/m2)

2
1
86 m2
1996
15853899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe, ul. Słowackiego 27061940 15853899 Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Słowackiego w Tarnowie. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów oraz punktów usługowych, co czyni go wygodnym miej...

Tarnów, ul. Juliusza Słowackiego

1 200 PLN (24 zł/m2)

2
1
50 m2
-