• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

15853704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27054678 15853704 Mieszkanie usytuowane w Pruszkowie na ul. Wojska Polskiego o powierzchni 49 m2.1 piętro 4 piętrowego bloku z lat 80-tych.Blok ma zrobioną elewację oraz po remoncie są klatki schodoweSkłada się z dużego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 900 PLN (59 zł/m2)

2
-
49 m2
1980
15847237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26905190 15847237 APARTAMENT 112 M2 Z TARASEM 226 M2 - OSTATNIE PIĘTRO !!! CZYNSZ NAJMU 11500 ZŁ PLUS CZYNSZ ADMINISTRACYJNY 2900 ZŁ PLUS ENERGIA ELEKTRYCZNA Do wynajęcia komfortowy trzypokojowy apartament w Melody House to idealny wybór dla osób ceniących sąsiedztwo ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (103 zł/m2)

3
2
112 m2
1997
15829408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26624749 15829408 Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z klimatem, w czteropiętrowej kamienicy brak windy, w centrum Warszawy. Ładna, czysta klatka schodowa; przedwojenna, zadbana kamienica. Pokoje - 16, 19 i 27 m2 - jeden z pokoi przechodni. Oddzielna, widna k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
80 m2
1936
15839906 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26762437 15839906 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPiękne nowe mieszkanie do wynajęcia. Wypełni wyposażone automatyczne ogrzewanie. Wchodzisz i mieszkasz bezczynszowe tylko opłaty za wodę gaz prąd i śmieci. Tel: 786-333-804Telefon: 786333804...

Mogilno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Mogilno)

2 800 PLN (53 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15843823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26816410 15843823 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę kawalerkę w apartamentowcu Baltic Star przy ul. pogodnej 6 w Mielnie. od 15.02.2026 do 15.05.2026 lub dłużej - również w sezonie letnim Mieszkanie jest w pełni umeblowane, posiada 2 rozkładane kana...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 800 PLN (53 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15621876 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22633801 15621876 Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią, łazienką z prysznicem i wanną, holem, po remoncie, o pow. 81 m2. Ładne, rozkładowe , są 2 balkony, jeden od zielonego podwórza, drugi od ulicy. Na podłogach w pokojach są parkiety, w kuchni terakota...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (62 zł/m2)

3
-
81 m2
2015
15824430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26621900 15824430 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie. ; w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
1
25 m2
2017
15521023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20408506 15521023 OFERTA NIEAKTUALNA - MIESZKANIE ZOSTAŁO WYNAJĘTEZapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem na ulicy Kościuszki.Warto tu zajrzeć jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania a dodatkowo zależy Ci na dobrej lokalizacji oraz szybki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (63 zł/m2)

2
1
51 m2
2018
14729241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 172454 14729241 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE DWUPOKOJOWE Z GARAŻEM, położone w SŁUPSKU przy ul. OGRODOWEJ (OSIEDLE ZAMKNIĘTE) na CZWARTYM piętrze w budynku czteropiętrowym o powierzchni 50 m kw. Oferujemy do wynajęcia dwustronne mieszkani...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15840548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje z osobną kuchnią 26777781 15840548 3 pokoje z widokiem na las - idealna lokalizacjaWARUNKI NAJMU:- Czynsz najmu 3000zł + 700 zł 1200 zł opłaty administracyjne + prąd według zużycia- Kaucja: 6000zł- Okres najmu: 1 rok z możliwością przedłużenia- Wymagana umowa najmu okazjonalnegoLOKALI...

Gdynia (Karwiny) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 000 PLN (50 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15850168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26989610 15850168 Katowice Ligota na wynajem pokój w mieszkaniu funkcjonalnym dobrze wyposażonym mieszkaniu - ul. Zielonogórska. Oferujemy na wynajem pokój w bardzo funkcjonalnym dwupokojowym mieszkaniu w południowej dzielnicy Katowic-Ligocie. Mieszkanie w do...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

950 PLN (95 zł/m2)

1
-
10 m2
-
15465186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19158386 15465186 Mieszkanie w apartamentowcu o pow 58,3 m 2, teren ogrodzony, patio, ochrona. Trzy pokoje, widna kuchnia, balkon, panele na podłodze, drzwiantywłamaniowe, łazienka glazura, terakota. Garaż podziemny za dodatkową opłatą - 40 tyś zł. Jest księga wi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (101 zł/m2)

3
-
58.3 m2
2019