• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

15556740 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21153083 15556740 Do wynajęcia kilka mieszkań w Orzyszu. Budynek w centrum przy ulicy Wojska Polskiego 2. Pierwsze i drugie piętro. Częściowo wyposażone. W każdej kuchni zmywarka, lodówka, piekarnik. Najem długoterminowy. 1P M1 - 31,09m2 - 1500 zł WYN...

Orzysz (Orzysz) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orzysz)

1 500 PLN (48 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15847565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26920891 15847565 Na wynajem wyjątkowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w sercu Zabłocia w prestiżowej inwestycji Atal Residence przy ul. Zabłocie 21. To propozycja dla osób, które świadomie wybierają miejski styl życia blisko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (82 zł/m2)

2
1
46.49 m2
2018
15834005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26728255 15834005 Szukasz nowocześnie zaprojektowanego i urządzonego mieszkania na wynajem? Cenisz sobie komfort, dobre sąsiedztwo, bliskość punktów handlowo-usługowych oraz terenów leśnych i rekreacyjnych? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!Oferujemy na wynajem stylowe N...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15579253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21742572 15579253 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie!3-pokojowe mieszkanie o pow. 45,75 m2 położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Sowinieckiej w Mosinie. Prezentowana nieruchomość składa się z: - 3 pokoi - jeden pokój z wy...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (33 zł/m2)

3
1
45.75 m2
1985
15603728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22267524 15603728 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki położonej w Krośnie, 2 km od centrum Mosiny. Z UWAGI NA POWIERZCHNIĘ LOKAL JEST ODPOWIEDNI DLA MAX. 2 OSÓB!Najemca NIE PŁACI CZYNSZU DLA SPÓŁDZIELNIWSPÓLNOTY MIESZKANIOWEJ! W niewielkiej odległośc...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

800 PLN (42 zł/m2)

1
1
19 m2
-
15334289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16090071 15334289 Biuro nieruchomości KONSUS oferuje do wynajęcia przytulną, kompletnie umeblowaną kawalerkę na osiedlu KSM ul. Romualda w Kielcach. Lokal składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon typu loggia, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z wanną i pralk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 PLN (40 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15848088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok. balkon - FAT - od 1.04 26931888 15848088 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku z windą przy ul.Grabiszyńskiej 311-315. Mieszkanie składa się z salonu (z wyjściem na balkon) i otwartej przez barek kuchni, zamkniętej sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie umeblowane ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), ul. Grabiszyńska

2 200 PLN (55 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15772071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25600452 15772071 TYLKO U NAS! Do wynajęcia - funkcjonalne  2‑pokojowe mieszkanie  - 50,20 m² na os. Bocianek (Kielce) Oferujemy mieszkanie na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na spokojnym osiedlu Bocianek. Lokal składa się z: dwóch niezależnych po...

Kielce (Bocianek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (28 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15833994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26926126 15833994 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m² , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w ogrodzonym bloku. Mieszkanie słoneczne, ciepłe, blisko sklepy, szkoła, przystanek autobusowy. ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (40 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15673120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 4-pokoje na wynajem *SZWEDEROWO* 23701902 15673120 Wiktoria WłodarskaNieruchomości Apartament576-455-800Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja... Blisko komunikacja miejska oraz szybki dojazd do każdej lokalizacji w mieście. Lokal zna...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 800 PLN (33 zł/m2)

5
1
85 m2
1995
15847397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26911912 15847397 Luksusowy apartament w odrestaurowanej kamienicy  Do wynajęcia luksusowy apartament w wyjątkowym, przedwojennym budynku po stylowej renowacji, położonym w sercu Krzyków-Borku. Kamienica została odrestaurowana z dbałością o detale, z zachowaniem elega...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 500 PLN (73 zł/m2)

3
2
116 m2
1932
15814709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26621850 15814709 MOŻLIWE KRÓTSZE OKRESY WYNAJMU! Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `OVO`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne puby, restauracje i kawiarnie. ; w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (96 zł/m2)

1
1
25 m2
2017