• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

15847198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe osiedle !!! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem !!! ul. Niedojadło !!! 26903742 15847198 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni ok. 38 m², zlokalizowanego na jednym z najnowocześniejszych i najbardziej pożądanych osiedli w Tarnowie – przy ul. Niedojadło. To idealna propozycja dla osób ceniący...

Tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadło

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15322718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15755976 15322718 Mieszkanie 2 pokojowe na wsi, z piwnicą i ogródkiem. Umeblowane, gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie CO węglowe, własne z piecem CO w kuchni. Ogrzewanie bardzo proste w obsłudze, oszczędne, szybko nagrzewa mieszkanie. Węgiel czy drewno możn...

Siedlec (Opolskie, gm. Izbicko)

1 200 PLN (2 zł/m2)

2
-
548 m2
1975
15117168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10220093 15117168 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego kąta dla siebie to ta oferta z całą pewnością Cię zainteresuje. To przestronne mieszkanie znajduje się w Rzeszow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 PLN (39 zł/m2)

2
-
51 m2
1967
15840664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26782263 15840664 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w szeregówce wybudowanej w 2025 roku w bardzo spokojnej i cichej okolicy na ulicy Beskidzkiej w Rzeszowie.Jeśli szukasz funkcjonalnego mi...

Rzeszów (Pod racławówką) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 000 PLN (55 zł/m2)

4
1
72.62 m2
2025
15677890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Urok starego Gdańska- stylowe mieszkanie 23804552 15677890 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Do wynajęcia stylowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - ul. MariackaNa wynajem wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m²...

Gdańsk (Stare miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

8 000 PLN (140 zł/m2)

2
-
57 m2
1920
14875782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa pokoje do wynajęcia w Rumi Janowo! 3815807 14875782 Oferta wyłącznie u nas! Mieszkanie dostępne od 1.04.2026Oferta wynajmu na zasadach najmu okazjonalnego! Szczegóły wyjaśnię telefonicznie.Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje:Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w Rum...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

2 200 PLN (50 zł/m2)

2
1
44 m2
1980
15844359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26833081 15844359 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 46m2.Składa się z:- pokoju dziennego 15m2,- oddzielnej, widnej kuchni 5m2,- dwóch pokoi - 8,8m2 i 8,9m2,- łazienki 4,5m2,- przedpokoju 3,8m2.Mieszkanie jest ustawne i dobrze doświetlone - ekspozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (76 zł/m2)

3
1
46 m2
1968
15845258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26858674 15845258 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 35,93m2. na wysokim parterze.Składa się z:salonu z aneksem kuchennym 19,93m2,oddzielnej sypialni 11m2,łazienki 5m2 z kabiną prysznicową.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania....

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 200 PLN (89 zł/m2)

2
1
35.93 m2
2023
15780228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25798114 15780228 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , usytuowanego w kompleksie nowych budynków przy ulicy Kutrzeby. Mieszkanie jest ciche, zadbane wyposażone w zabudowę kuchenną i pełne AGD , pralk...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 950 PLN (59 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
13027597 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1334967 13027597 Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Prądnik Biały!Nieruchomość:Mieszkanie zlokalizowane na VI piętrze VII piętrowego apartamentowca przy ul. Siewnej - Prądnik Biały. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (74 zł/m2)

2
-
43 m2
2017
15846072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26874472 15846072 TYLKO U NAS!!! DO wynajęcia od ręki kameralny apartament zlokalizowany w apartamentowcu przy Alei Solidarności-Opole Malinka Kolonia Gosławicka Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 39 m² , położone w prestiżowym ap...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

1 900 PLN (50 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15833969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26731098 15833969 Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu miasta – w ogrodzonej kamienicy z duszą.Przestronny układ obejmuje dwa duże pokoje, osobną kuchnię, pomieszczenie gospodarcze z pralnią i piecem dwufunkcyjnym oraz balkon z wi...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 300 PLN (25 zł/m2)

2
-
91 m2
-