• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 228

15845579 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Poddasze 80 m2 w Tarnowie, z widokiem na deptak !! 26863213 15845579 Tarnów, ul.Wałowa OD 1 MARCA 2026 do wynajęcia WYJĄTKOWE MIESZKANIE z antresolą o pow. 80 m2, - na poddaszu prywatnej kamienicy - mieszkanie na 3 piętrze, składa sia z pokoju gościnnego z jadalnią, otwartą kuchnią i oknami wychodzącymi na ulice ...

Tarnów, Wałowa

2 400 PLN (30 zł/m2)

2
1
80 m2
-
15845389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26860536 15845389 ====== Katowice! Dębowe Tarasy!!1===== Do wynajęcia wykończone i zaprojektowane przez architekta mieszkanie na trzecim piętrze w 10-piętrowym apartamentowcu na Osiedlu Dębowe Tarasy! Na powierzchnie około 36m2 składa się: przedpokój: zabudowa me...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15836813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26721707 15836813 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym Wrocław, Klecina, ul. Dożynkowa Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku w zielon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
-
45 m2
2021
15845159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26854069 15845159 Zespół Annderson przedstawia komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na os.Górka Narodowa przy ul. A.Zauchy, niedaleko linii tramwajowej. Znajduje się na IIp. (z V, jest winda), ma 65,23mkw i składa się z pokoju dziennego połączonego ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (69 zł/m2)

3
1
65.23 m2
2023
15820746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26613619 15820746 Trzy pokojowe mieszkanie w klimatycznej, prestiżowej kamienicy z 1937r ( Dom M. Saidmana) Właściciele zadbali o przywrócenie standardu apartamentu łącznie z jego umeblowaniem i wyposażeniem do jego stylu z lat 30 XX w. Salon z dużym balkonem, obs...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (93 zł/m2)

3
-
74 m2
1937
15844997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum mieszkanie 2 pokojowe, ul. Wita Stwosza 26847425 15844997 Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,81 m2, położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - w skład którego wchodzi salon, kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD, sypia...

Tarnów, ul. Wita Stwosza

1 400 PLN (41 zł/m2)

2
1
33.81 m2
-
15779899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25793509 15779899 Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w centrum miasta, przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal idealny dla singla lub pary, dostępny od zaraz.Podstawowe informacje:-2 pokoje: salon z aneksem kuchennym + sypialnia-łazienka-prze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 700 PLN (79 zł/m2)

2
-
34 m2
-
12455428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 786333 12455428 Victoria Estate prezentuje mieszkanie w inwestycji Modern House - Bronowice!Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia.Nieruchomość:Mieszkanie o powierzchni 36m2 znajduje się na IV piętrze V-piętrowej inwestycji Modern House z 2018 roku przy ul. Radzikowskieg...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 350 PLN (65 zł/m2)

2
1
36 m2
2018
15813106 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26556914 15813106 WYNAJĘTEOpis mieszkaniaDo wynajęcia komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ul. Ślusarskiej 8 na Zabłociu – jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie.Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (67 zł/m2)

3
-
58 m2
2014
15835941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26706959 15835941 Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 37,5 m2 na Warszawskim Mokotowie. W skład lokalu wchodzą: - duży umewblowany pokój, - kuchnia z oknem oraz pełnym wyposażeniem, - łazienka z pryszn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (95 zł/m2)

1
-
37 m2
2022
15286693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14774066 15286693 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Starej Ochocie. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym, - pokój - sypialnia, - pokój - sypialnia, - łazienka ok 3m2, - przedpokój. Mieszkanie dwustronne, bardzo dobrze doświetlone. Dwie odd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (90 zł/m2)

3
-
50 m2
1950
15598068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwupokojowe 38 m2 blisko Rondo ONZ 22132853 15598068 Idealne, wygodne, po remoncie, umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą przy ul. Złotej 61 w Centrum Warszawy. Blisko Metro ONZ, autobusy i tramwaje, Dworzec Centralny i Złote Tarasy.Mieszkanie jest jed...

Warszawa (Wola), Złota

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
1967