• Nieruchomości na wynajem
 

Pokoje na wynajem

Znalezionych ofert: 74

15851371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27012568 15851371 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 4-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15861221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój na wynajem, Legionowa 27198620 15861221 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15861220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój na wynajem, Waszyngtona 27198617 15861220 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przytulny, w pełni umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Piaski,...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

700 PLN (88 zł/m2)

1
-
8 m2
-
15885666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27736655 15885666 ;Polecam do wynajęcia pokój ok. 18 m2 w mieszkaniu 4 pokojowym zlokalizowanym w samym centrum Jeżyc przy u. Sienkiewicza 14. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kamienicy i składa się z 4 pokoi, dwóch łazienek z prysznicami oraz kuchni i balkonu. ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 450 PLN (81 zł/m2)

11
-
18 m2
1950
15851641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem Białystok 27013001 15851641 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia nieduże mieszkanie przy ulicy Przekątnej, na pierwszym piętrze. Świetna okolica...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 250 PLN (83 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15851254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje na wynajem Białystok 27012532 15851254 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Pokój położony przy cichej i spokojnej ulicy w Białymstoku - na osiedlu Jaroszówka. Budynek ...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
20 m2
-
15335464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój Gdańsk Wrzeszcz 16119525 15335464 Do wynajęcia od pokój 1 os. w mieszkaniu 4 pokojowym (3 pok. 1 os; 1pok. 2os).Mieszkanie znajduje się w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Waryńskiego.Pokój zamykany na indywidualny klucz - umeblowany jak na zdjęciach.Do dyspozycji wspólna kuchnia w pełni wy...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

900 PLN (113 zł/m2)

4
-
8 m2
-
15868091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27364347 15868091 DO WYNAJĘCIA POKÓJ W KAMERALNYM 3 POKOJOWYM MIESZKANIU NA UL GAJOWEJ 43 MEDIA MIEJSKIE, OSOBNA ŁAZIENKA I WC, ZADBANE MIESZKANIE I KAMIENICA, PO REMONCIE! TEL 537301807 SUPER LOKALIZACJA OBOK DWORCA GŁÓWNEGO I GALERII WROCLAVIA! POKÓJ WOLNY OD ZARA...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

980 PLN (109 zł/m2)

11
-
9 m2
-
15867089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie na wynajem z widokiem na Motławę Gdańsk 27334868 15867089 Apartament na wynajem  w sercu Śródmieścia w prestiżowej inwestycji Apartamenty Chlebowa.Piękny apartament o powierzchni 49 m2 z bezpośrednim widokiem na Motławę.Mieszkanie składa się z przedpokoju,przestronnego salonu z aneksem kuchenny,sypialni z o...

Gdańsk (Dolne miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 500 PLN (112 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15849154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 26960390 15849154 Posiadam do wynajęcia duży pokój położony w mieszkaniu w bloku z windą w cichej zielonej okolicy - OSIEDLE BISKUPIN - z dobrym dojazdem do pl. Grunwaldzkiego. Idealna lokalizacja dla studentów AWF, PWR, UP. Atrakcyjna lokalizacja - ul.Canalett...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 PLN (92 zł/m2)

3
-
13 m2
-
15625304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom dla pracowników 22718552 15625304 750zł to cena za miesiąc od osoby !Domek do wynajęcia DLA PRACOWNIKÓW, studentów czy firm o powierzchni w Rumi.Domek składa się z :2-pokoi, kuchni, łazienki, toalety.Domek jest umeblowany i wyposażony. Istnieje możliwość korzystania z ogrodu.Przed bu...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

750 PLN (9 zł/m2)

2
1
80 m2
-
15626167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom dla pracowników 22733953 15626167 750zł to cena za miesiąc od osoby !Dom o pow. ok 240m2 do wynajęcia DLA PRACOWNIKÓW, studentów czy firm o powierzchni w Rumi.Dom składa się z trzech kondygnacji.Parter ok 70m2 to : 2-pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta.Piętro ok 86m2 to : 3- pokoje, k...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

750 PLN (3 zł/m2)

11
-
240 m2
-