• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 110

15871329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | 64 m² | 2 balkony | garaż | Sulejówek 27465363 15871329 INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Sulejówek al. Józefa Piłsudskiego 76A, gmina Sulejówek, pow. mińskiMetraż: 64,33  m2Piętro: 14Rok budowy: 2012Winda: TakStan prawny: Pełna własność z KWCena: 3 600 PLN mc.Czynsz: 550 PLN mc.( woda ciepła, zimna, ogrzewa...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

3 600 PLN (56 zł/m2)

3
1
64 m2
2012
15896627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27984164 15896627 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na osiedlu XV-lecia w Radomiu.Mieszkanie po generalnym remoncie, świeże, zadbane i gotowe do zamieszkania. Dużym atutem nieruchomości jest możliwość urządzenia wnętrza po swojemu, zgod...

Radom (Os. xv-lecia) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 300 PLN (38 zł/m2)

3
1
60 m2
1963
15792410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26014841 15792410 Przestronny lokal biurowy 164 m², Opacz-KoloniaLokal zapewnia wygodną przestrzeń do pracy i profesjonalne warunki dla firm, które cenią dobrą komunikację. Budynek znajduje się w pobliżu stacji WKD, co ułatwia codzienne dojazdy pracownikom i klientom....

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

7 394 PLN (45 zł/m2)

3
1
164 m2
2000
15896622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984068 15896622 Super lokal użytkowy zlokalizowany w centrum miasta, w odnowionej komercyjnej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie z piękną elewacją, bardzo dobrze utrzymany w środku (części wspólne). Dla wygody użytkowników wyższych pięter zainstalowana jest w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 300 PLN (62 zł/m2)

11
-
134 m2
2004
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15861351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27204212 15861351 Do wynajęcia funkcjonalne lokale o przeznaczeniu biurowym, warsztatowym lub magazynowym, zlokalizowane w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie o charakterze przemysłowo-magazynowo-biurowym, z dogodnym d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 900 PLN (25 zł/m2)

5
1
117 m2
1990
15823025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26641670 15823025 Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupoziomowego lokalu o powierzchni 350 m², usytuowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 80 m od płyty Starego Rynku, na skrzyżowaniu ul. Wielkiej, Szewskiej i Ślusarskiej. Opis lok...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 900 PLN (71 zł/m2)

5
4
350 m2
1900
15823027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641663 15823027 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 112,75 m², usytuowany na parterze w pasażu handlowo-usługowym z wygodnym parkingiem dla klientów. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu, bezpośrednio przy drodze wojewódzkie...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

6 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
112 m2
2025
15877710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27577783 15877710 Szukasz miejsca na swój biznes w topowej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 20,79 m², położony w samym sercu Poznania - przy ul. Mostowej 2. L...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (125 zł/m2)

1
1
20 m2
1900
15823017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641667 15823017 Lokal do wynajęcia – Wrocław, ŚródmieścieSępolno Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 293 m², usytuowany na parterze nowoczesnego budynku handlowo-usługowo-mieszkaniowego. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

19 000 PLN (65 zł/m2)

5
1
293 m2
2000
15823026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641664 15823026 Do wynajęcia lokal o pow. 60,30m2, położony na parterze w pasażu handlowo-usługowej z parkingiem. Budynek położony jest przy drodze wojewódzkiej 307 Poznań-Buk, przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu. Sąsiednie lokale wynajęte...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
1
60 m2
2025