• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 121

15889335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27847570 15889335 Rezydencja pod Orłem 135m. Garaż,Mokotów,1 min do metra. 15min do CentrumMieszkanie do wynajęcia – 4 pokojowe, 135 m², 9p, garaż Rezydencja pod Orłem, ul. Bukowińska, Warszawa MokotówApartament na ul. Bukowińskiej 24a, w Rezydencji pod Orłem, 2 minut...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (46 zł/m2)

4
-
135 m2
2000
15370163 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17004145 15370163 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 42,50 m2 w bloku na ul. Rybackiej w Opolu. Zlokalizowane na IV piętrze.Mieszkanie&a...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

2 000 PLN (48 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15896640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984807 15896640 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16,15m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

646 PLN (40 zł/m2)

1
-
16 m2
1980
15896636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984803 15896636 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 376 PLN (37 zł/m2)

1
-
64 m2
1980
15896638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984802 15896638 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,95 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 293 PLN (38 zł/m2)

1
-
34 m2
1980
15896639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984806 15896639 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 PLN (80 zł/m2)

1
-
21 m2
2013
15896637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984805 15896637 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,52 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 PLN (81 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15896648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984801 15896648 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.71,79 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 656 PLN (37 zł/m2)

2
-
71 m2
1980
15896646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984800 15896646 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.203,12 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 202 PLN (65 zł/m2)

9
-
203 m2
2013
15896642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984810 15896642 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,75 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 211 PLN (38 zł/m2)

1
-
32 m2
1980
15896645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984798 15896645 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,55 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 463 PLN (81 zł/m2)

1
-
18 m2
2013
15896644 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984797 15896644 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.209,50 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 272 PLN (73 zł/m2)

5
-
209 m2
2013