• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 258

15884768 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27711242 15884768 Na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 mkw. w biznesowym centrum Warszawy przy ul. Giełdowej 4c. Zlokalizowane na ostatnim - 7 piętrze w budynku z 2010 roku z windą. Mieszkanie jest przestronne z bardzo korzystnym rozkładem pomieszczeń, na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (71 zł/m2)

4
1
85 m2
2010
15882229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27658520 15882229 Do wynajęcia elegancka kawalerka w świetnej lokalizacji. Rozkład pomieszczeń: - salonsypialnia o pow. 20m z wygodnym narożnikiem, szafą i telewizorem, - kuchnia otwarta w zabudowie meblowej, sprzęt AGD i stół z krzesłami, - łazienka z prysznicem i wc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (78 zł/m2)

1
1
37 m2
1955
15841881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26800994 15841881 Stylowa Rezydencja Na Mariensztacie jest zlokalizowana przy ul. Bednarskiej w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia.Urokliwe miejsce z bardzo dobrą komunikacją oraz prestiżowym sąsiedztwem.Apartament składa się z;salonu, 2 sypialni, garderoby, przedpokoj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (85 zł/m2)

3
2
88 m2
2011
15841118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26787929 15841118 Piękne, słoneczne mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z balkonem, dwoma miejscami postojowymi i dwiema piwnicami. Urocza okolica, zieleń. Wnętrze doświetlone przez cały dzień. Cisza i spokój. Układ pomieszczeń: - elegancki salon z aneksem kuche...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 800 PLN (64 zł/m2)

2
1
44 m2
1936
15889900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27864505 15889900 Do wynajęcia przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Lokal został urządzony w nowoczesnym stylu, z dbałością o funkcjonalność oraz wygodę mieszkańców.Mieszkanie składa się z jasnego salo...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (57 zł/m2)

3
1
45.4 m2
2020
15889901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27864501 15889901 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ - KLUCZE DO MIESZKANIA W DYSPOZYCJI BIURA TEL. 601 401 401 Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe (salon, widna kuchnia, przedpokój i łazienka) w kamienicy. *Zaciszne osiedle; okna wychodzą na zielone i ci...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 580 PLN (92 zł/m2)

1
1
28 m2
1950
15885780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27740851 15885780 PRZYTULNE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE OD ZARAZ CZERNIAKOWSKADo wynajęcia komfortowe, wyremontowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Idealne dla jednej osoby lub pary, ceniących spokój i dobrą komunikację z centrum.?? Lokalizacja: ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 400 PLN (86 zł/m2)

1
1
28 m2
1971
15870318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27427115 15870318 Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 85 m², położony na 2. piętrze w prestiżowej lokalizacji przy ul. Leszczyńskiej w Warszawie. DOSTĘPNY OD 1 MAJATo idealna propozycja dla osób ceniących komfort, styl i wygodę życia w sercu miasta....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (147 zł/m2)

3
1
85 m2
2011
15857528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27123491 15857528 Przestronne mieszkanie, z 2 dużymi pokojami. Lokal 2 - stronny. Bardzo cicha ulica.nowa pralka, nowe wykładziny, nowe sofymieszkanie idealne również dla 2 niezależnych osób, zamki w drzwiach pokoiRozkład:2 oddzielne, zamykane, ustawne, jasne pokoje -...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (48 zł/m2)

2
1
48 m2
1957
15848389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26936218 15848389 Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego apartamentu, idealnego dla rodziny z dziećmi, poszukującej komfortu i spokoju w prestiżowej dzielnicy Anin. Ta oferta to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysoki standard życia, bliskość natury oraz ł...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (45 zł/m2)

5
2
150 m2
2014
15887560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27785756 15887560 2 pokoje osobna kuchnia os. Zawadzkiego ul. Romera Szczecin Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,81 m², położone na 7. piętrze wieżowca z windą na popularnym osiedlu Zawadzkiego.- 2 funkcjonalne pokoje- osobna, słoneczn...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
30.81 m2
1970
15883494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675159 15883494 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu pokoju nr.2 w 3-pokojowym mieszkaniu położonym przy ul. Mazurskiej.OPIS POKOJU: Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m2 znajdujący się w mieszkaniu położonym na drugim piętrze IV-piętrowej kamieni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
20 m2
1930