• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 261

15870318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27427115 15870318 Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 85 m², położony na 2. piętrze w prestiżowej lokalizacji przy ul. Leszczyńskiej w Warszawie. DOSTĘPNY OD 1 MAJATo idealna propozycja dla osób ceniących komfort, styl i wygodę życia w sercu miasta....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (147 zł/m2)

3
1
85 m2
2011
15857528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27123491 15857528 Przestronne mieszkanie, z 2 dużymi pokojami. Lokal 2 - stronny. Bardzo cicha ulica.nowa pralka, nowe wykładziny, nowe sofymieszkanie idealne również dla 2 niezależnych osób, zamki w drzwiach pokoiRozkład:2 oddzielne, zamykane, ustawne, jasne pokoje -...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (48 zł/m2)

2
1
48 m2
1957
15848389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26936218 15848389 Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego apartamentu, idealnego dla rodziny z dziećmi, poszukującej komfortu i spokoju w prestiżowej dzielnicy Anin. Ta oferta to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysoki standard życia, bliskość natury oraz ł...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (45 zł/m2)

5
2
150 m2
2014
15887560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27785756 15887560 2 pokoje osobna kuchnia os. Zawadzkiego ul. Romera Szczecin Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,81 m², położone na 7. piętrze wieżowca z windą na popularnym osiedlu Zawadzkiego.- 2 funkcjonalne pokoje- osobna, słoneczn...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
30.81 m2
1970
15883494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675159 15883494 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu pokoju nr.2 w 3-pokojowym mieszkaniu położonym przy ul. Mazurskiej.OPIS POKOJU: Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m2 znajdujący się w mieszkaniu położonym na drugim piętrze IV-piętrowej kamieni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
20 m2
1930
15889902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27863510 15889902 Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2420 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Al. Solidarności,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])-------------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

214 555 PLN (89 zł/m2)

1
-
2420 m2
1991
15883441 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675158 15883441 Prezentujemy Państwu ofertę najmu kawalerki położonej na parterze z przynależnym ogródkiem. W czynszu miejsce postojowe ! Mieszkanie położone jest przy ul. Spokojnej w Rajkowie, bardzo blisko Szczecina tuż przy Warzymicach. Na powierzchnię mieszkania...

Rajkowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 400 PLN (67 zł/m2)

1
1
35.76 m2
2023
15882870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673176 15882870 Na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w nowo wybudowanym budynku na Pogodnie w Szczecinie. Lokal został świeżo wykończony w wysokim standardzie i jest w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania od zaraz. Do mieszkania przynależy miejsce park...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
54.99 m2
2024
15826484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26626837 15826484 Pokój przeznaczony dla osób od 19 r. ż.OPIS: Pokój 2 osobowy do wynajęcia. Do dyspozycji najemców są 2 łazienki z wc i kabinami prysznicowymi. Duża kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona. KOSZTY: Przy terminowej płatności - czynsz najmu to 10...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 PLN (53 zł/m2)

1
2
20 m2
1937
15889903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27863511 15889903 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.630 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])-------------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 855 PLN (89 zł/m2)

1
-
630 m2
1991
15882739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673244 15882739 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z balkonem typu loggia położonego przy ul. Naruszewicza w Szczecinie na osiedlu Niebuszewo-Bolinko.OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (40 zł/m2)

2
1
54.39 m2
1935
15882882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673212 15882882 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej przy ul. Bandurskiego w Szczecinie.OPIS MIESZKANIA:Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze w lll-piętrowym bloku. Jego całkowita powierzchnia wynosi 23,00 m2, jes...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
23 m2
1965