• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 266

15888882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27831821 15888882 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.107,80 m2 na parterze biurowca w okolicach ul. Bielańskiej, na warszawskim Śródmieściu,poleca Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])----------------Bez prowizji od N...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 915 PLN (121 zł/m2)

5
-
107 m2
1991
15889895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27863218 15889895 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych lokali biurowych z duszą.Prezentujemy Państwu przestronny 3 pokojowy lokal o pow. 107,5 mkw znajdujący się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic przy ul. C...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 375 PLN (50 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900
15889894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27863216 15889894 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 47 m2. Oryginalne wykończenie w 100% komponuje się z historią i stylem kamienicy, w której lokal się znajduje.Zlokalizowane przy Placu Solnym na Starym Mieście - jasne i przytulne.Mieszkanie składa się z:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (57 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15883081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673658 15883081 W pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie komfortowe, bardzo słoneczne i ciepłe, w pełni u...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15888883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831822 15888883 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.305 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])-------------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 038 PLN (89 zł/m2)

1
-
305 m2
1991
15886873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27771007 15886873 Są mieszkania, które po prostu dobrze wyglądają na zdjęciach. I są takie, w których dobrze się żyje — to przy ul. Budki Szczęśliwickie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Jasne, dopracowane w każdym detalu i urządzone „jak dla siebie”, a ni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (90 zł/m2)

3
-
61.04 m2
2021
15887548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785342 15887548 Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.124,30m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Bielańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 674 PLN (360 zł/m2)

11
-
124 m2
1991
15872837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 garderoby |3 balkony | Miejsce parkingowe 27502468 15872837 Na wynajem komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu, dużą ilością zieleni oraz przestrzeniami rekreacyjnymi, co czyni j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (48 zł/m2)

4
2
105 m2
2008
15882462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27664515 15882462 Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia.Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw znajdujące się na II p. w jednej z najpiękniejszych Wrocławskich kamienic p...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 300 PLN (49 zł/m2)

3
-
107.5 m2
1900
15889886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne mieszkanie 4pokojowe od zaraz 27862876 15889886 Przestronne, ustawne mieszkanie 4 pokojowe w Gdyni Obłuże przy ul. Boisko na Osiedlu Nawigator od zaraz! 2 miejsca parkingowe, duża piwnica.ATUTY:- mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz;- do mieszkania przynależą dwa miejsca ...

Gdynia (Obłuże) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 300 PLN (51 zł/m2)

4
1
85 m2
2012
15889867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862743 15889867 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.87,27 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 672 PLN (65 zł/m2)

1
-
87 m2
1998
15660418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23463619 15660418 Ścisłe Centrum Bydgoszczy. 1800 zł plus media.Do wynajęcia przestronne M3 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku, w ścisłym centrum Bydgoszczy.Lokal o powierzchni 55m2, składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC.Atutem nieruchomości ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
-
55 m2
-