• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 268

15889867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862743 15889867 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.87,27 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 672 PLN (65 zł/m2)

1
-
87 m2
1998
15660418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23463619 15660418 Ścisłe Centrum Bydgoszczy. 1800 zł plus media.Do wynajęcia przestronne M3 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku, w ścisłym centrum Bydgoszczy.Lokal o powierzchni 55m2, składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC.Atutem nieruchomości ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15889868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862744 15889868 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,95m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 336 PLN (67 zł/m2)

1
-
35 m2
1998
15889874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala - magazyn 1462 m2 27862746 15889874 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna 1462 m2Rodzaj lokalu: kompleks produkcyjn...

Kleosin (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

34 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1462 m2
-
15885100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717099 15885100 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY . ULICA BOTANICZNA, , DZIELNICA GRZEGÓRZKI. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego na 2 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (44 zł/m2)

2
-
62 m2
-
15889870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862742 15889870 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56,22 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 654 PLN (65 zł/m2)

1
-
56 m2
1998
15889871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862741 15889871 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.219,19 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowiz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 247 PLN (65 zł/m2)

7
-
219 m2
1998
15889869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862740 15889869 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,70m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 PLN (66 zł/m2)

1
-
33 m2
1998
15889863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27862666 15889863 Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie o pow. 55,6 m2 usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. - 3 pokoje - 2 balkony - urządzona kuchnia (z lodówką i zmywarką) - łazienka (z pralką) Mieszkanie czyste i zadbane. Dużo miejsca...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 200 PLN (57 zł/m2)

3
-
56 m2
2003
15889849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862656 15889849 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17 m2 na 6 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (60 zł/m2)

1
-
17 m2
-
15889850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862659 15889850 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.153,42 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 125 PLN (66 zł/m2)

1
-
153 m2
-
14686859 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament+ taras 40m widok na Motławę! od 1.08 2974283 14686859 JEDYNE TAKIE MIESZKANIE NAD SAMĄ MOTŁAWĄ ! APARTAMENT W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA!TARAS Z WIDOKIEM NA MOTŁAWĘ I PANORAMĘ MIASTA!TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Apartament usytuowany w sercu Gdańska. Zabudowa mieszkalna jest kameralnym i monitorowanym osied...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

10 000 PLN (67 zł/m2)

4
1
150 m2
2013