• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 257

15705776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24285957 15705776 Do wynajmu polecamy piękne i słoneczne mieszkania na pierwszym piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54mkw, dodatkowo do dyspozycji najemcy piwnica powierzchni 3mkw. Nieruchomość składa się z dwóch...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15883336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674887 15883336 Na wynajem lokal użytkowy w centrum miasta.. Wejście bezpośrednio z ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalność handlową, gabinety kosmetyczne, gastronomię lub róż...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 900 PLN (48 zł/m2)

11
-
268 m2
1960
15748267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25108382 15748267 Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo–usługową, usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym, w centrum Szczecina (okolice Parku Kasprowicza, Jasnych Błoni i Urzędu Miasta). Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (32 zł/m2)

11
-
170 m2
1904
15867083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334993 15867083 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602*** WOLNE OD 01062026 ***Polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 49m2 zlokalizowaną w inwestycji ,,Dorzecze Legnickiej'' z 2019 roku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
15889108 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27844673 15889108 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania o powierzchni 45,93 m² , usytuowanego na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Lisiej w Zielonej Górze. To miejsce łączy w sobie wygodę, elega...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
45.93 m2
2022
14699833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2984925 14699833 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602Serdecznie zachęcam do wynajęcia przestronnego apartamentu z 2018 roku z bardzo dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na stronę wschodnią, ogrzewanie miejsce, woda wliczona w czynsz. Osiedle z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (53 zł/m2)

3
-
60 m2
2018
15881012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620662 15881012 Nowoczesny biurowiec znajduje się na granicy dzielnic Włochy i Ochota.Powierzchnia gotowa do wejścia.Czynsz najmu to 11 Eurom2 - w tym koszty eksploatacji.Szybki dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy i tras wylotowych zapewnia sprawną komunikacjęO...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 974 PLN (29 zł/m2)

11
-
486 m2
1997
15871053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27453391 15871053 Ustawny pokój biurowy (34 mkw.) na I piętrze budynku biurowego.Powierzchnia klimatyzowana, odświeżona, gotowa do wprowadzenia.Toalety i kuchnia na powierzchniach wspólnych.Miejsca parkingowe w cenie najmu.Bardzo dobra komunikacja; kilka linii autobus...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 360 PLN (40 zł/m2)

11
-
34 m2
2000
15868066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27363859 15868066 Samodzielny moduł biurowy - 12 piętro w biurowcu.Budynek:Nowoczesny, przestronny budynek biurowy klasy A położony pomiędzy Pl. Zawiszy a Dworcem Zachodnim. Budynek posiada certyfikat LEED - energooszczędny. Budynek przyjazny rowerzystom (prysznice, s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

47 358 PLN (86 zł/m2)

11
-
549 m2
2014
15782743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25847495 15782743 Do wynajęcia budynek biurowy na Ursynowie, na pograniczu Dawid, usytuowany w pobliżu przystanku kolejki podmiejskiej, opodal wjazd na trasę S7. Bardzo dobry dojazd do lotniska Chopina, wylot w kierunku Krakowa i Katowic. Budynek o trzech kondygnacjac...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 996 PLN (32 zł/m2)

11
-
1400 m2
2017
15889731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27860469 15889731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker3 pokojowe mieszkanie Gocław (Przemyka 10) - 56,5m2 z balkonem- pierwszy najem po remoncie- 3 pokoje (18m2, 10,5m2, 8m2)- osobna widna kuchnia 6,5m2- przedpokój z dużą szafą i lustrem- łazienka z wanną- od...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (58 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15870587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27432709 15870587 Powierzchnia biurowo-ekspozycyjna usytuowana na 2 poziomach;PARTER (278 mkw.);showroom 233 mkw.,2 pokoje biurowe (17 mkw. + 6,6 mkw.),2 łazienki.PIĘTRO (315 mkw.);5 pokoi biurowych (od 18 do 35 mkw.),sala konferencyjna (83 mkw.),hall (67 mkw.),kuchni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 786 PLN (67 zł/m2)

11
-
593 m2
2010