• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 257

15878054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587900 15878054 Dwa piętra w budynku biurowym.Piętro pierwsze - 230 mkw. Drugie piętro - 230 mkw.Na każdym piętrze jest -8-10 gabinetów, sale konferencyjne, 2 WC, kuchnia biurowa, magazynek, serwerownia.Powierzchnie gotowe do wejścia. Zapraszam na prezentację.Budyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 227 PLN (29 zł/m2)

11
-
460 m2
1997
15846120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26876102 15846120 Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na parterze, w holu budynku. Lokal stanowi jedną, funkcjonalną przestrzeń z możliwością dowolnej aranżacji, posiada toaletę oraz niewielkie zaplecze.Duże witryny oraz wejście od st...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41 m2
2000
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930
15882081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657173 15882081 Powierzchnia biurowa do podnajmu - 269 mkw.Podnajem do maja 2028 r.Powierzchnia gotowa do wejścia - zapraszam na prezentację.Budynek:Budynek biurowy klasy B+ położony na Woli w bezpośredniej bliskości II linii metra. Nowoczesny sposób zaprojektowania...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 212 PLN (94 zł/m2)

11
-
269 m2
2004
15878056 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587899 15878056 Biurowiec znajduje się na granicy dzielnic Włochy i Ochota, w otoczeniu wysokiej klasy biurowców, supermarketów i galerii handlowych.Szybki dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy i tras wylotowych zapewnia sprawną komunikacjęPowierzchnia gotowa do ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 099 PLN (29 zł/m2)

11
-
73 m2
1997
15876099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27531224 15876099 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 548 m2 netto, biuro położone na 6 piętrze, obecny podział to 3 open space'y, kilka gabinetów, salki konferencyjne i pokoje spotkań.Możliwa zmiana aranżacji dla potrzeb przyszłego najemcy.Budynek:Budynek biurowy ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 620 PLN (91 zł/m2)

11
-
512 m2
2004
15856157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27083895 15856157 Zapraszam do wynajmu eleganckiego apartamentu położonego w apartamentowcu przy ulicy Kościelnej 33 na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Osiedle jest monitorowane i chronione. W budynku głównym od ulicy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (52 zł/m2)

2
-
58 m2
2014
14271309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pok. mieszkanie w Mostach z widokiem na morze! 2582314 14271309 Bardzo jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 w Mostach z widokiem na morze!Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową i WC i p...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

2 600 PLN (52 zł/m2)

3
1
50 m2
2018
15878058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587901 15878058 Biurowiec znajduje się na granicy dzielnic Włochy i Ochota, w otoczeniu wysokiej klasy biurowców, supermarketów i galerii handlowych. Szybki dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy i tras wylotowych zapewnia sprawną komunikacjęPowierzchnia gotowa do...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 044 PLN (29 zł/m2)

11
-
245 m2
1997
15877261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563709 15877261 Samodzielny moduł w budynku biurowym.8 pokoi biurowych po 25 m2 każdy pokój.Korytarz z miejscem na recepcję,Kuchnia biurowa,2 WC,2 sale konferencyjne,Powierzchnia gotowa do wejścia.Czynsz najmu to 11 Eurom2 - w tym koszty eksploatacji.Zapraszam na pr...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 786 PLN (29 zł/m2)

11
-
236 m2
1997
15868114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27365476 15868114 Ustawny, samodzielny pokój biurowy, o pow.27 mkw. w kameralnym, trzypiętrowym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Puławskiej. Przystanek autobusowy w kierunku Piaseczna - 30 metrów od budynku, kierunek Warszawa - 140 metrów. W pobliżu ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (107 zł/m2)

1
-
27 m2
2002
15846162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26877507 15846162 Oferujemy na wynajem lokal biurowo-usługowy usytuowany na parterze, w reprezentacyjnym holu budynku. Lokal o wysokości 3,60 m składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń z niezależnymi wejściami, dwóch toalet oraz niewielkiego zaplecza socjalnego. Dod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (79 zł/m2)

2
-
82 m2
2000