• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 857

15886632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27763072 15886632 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch niezależnych pokoi, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla pary, jak i współl...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
1969
15868123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27365589 15868123 Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się na parterze budynku i posiada taras oraz ogród od strony podwórka, co daje dużo prywatności i komf...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15791484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25993122 15791484 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni blisko 53 m 2 położone w spokojnej dzielnicy Podgórze Duchackie - Kurdwanów, ul. Malwowa, na samym końcu ślepej ulicy na 2 piętrze z trzech. Mieszkanie posiada 2 oddzielne pokoje, salon połączony z k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 PLN (51 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15778720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25755785 15778720 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4. ostatnim piętrze przy ul. Nowosądeckiej w dzielnicy Bieżanów-Prokoci...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15628416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22805574 15628416 *zdjęcia należą do właściciela oferty Do wynajęcia lokal z możliwością zamieszkania przy ul. Stanisława Mitery, Podgórze, Kraków Oferuję do wynajęcia lokal 45 m2 w zlokalizowany pobliżu Ronda Matecznego przy u...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
45 m2
2007
15199931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 12411898 15199931 Nowoczesny dom z ogrodem 7a na wynajem - ul. Kazimierza Wyżgi, Wola Justowska, Kraków Proponuje do wynajęcia nowoczesny, przestronny i energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 300 m² , usytuowa...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (50 zł/m2)

5
-
302 m2
2006
15876244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27534806 15876244 Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - Przewóz Płaszów. Układ i standard: - powierzchnia: 55 m²; - 2 pokoje: przestronny salon oraz zamykana sypialnia; - oso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
54 m2
2014
15852719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27039492 15852719 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy Rozkład lokalu: lokal położony jest na 1 piętrze budynku wolnostojącego. !!! Własny pa...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
1970
15820315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26646755 15820315 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąclecia. Idealne dla rodziny, pary lub studentów. Jeden pokój jest w amfiladzie. Najważniejsze informacje dot. mieszkania: - Czyns...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (44 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15820314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26646754 15820314 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - na wynajem. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzi:...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (67 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15771059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569610 15771059 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

20 580 PLN (60 zł/m2)

11
-
343 m2
2015