• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 200

15886968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772693 15886968 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 45,3 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 3 pomieszczeń; biuro + pomieszczenie serwerowni+ mały aneks z wykorzystaniem na magazynek lub k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 825 PLN (85 zł/m2)

11
-
45 m2
2011
15886967 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772692 15886967 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 98 m², zlokalizowana na I piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 4 przestronnych i ustawnych pomieszczeń, a także łazienki oraz kuchni, co zapewnia komfort...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 330 PLN (85 zł/m2)

11
-
98 m2
2011
15886970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772695 15886970 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 47,5 m2, położona na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 2 pomieszczeń + mały aneks z wykorzystaniem na kuchnię lub magazyn.Pomieszczenia są dobrze doświetlo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 080 PLN (85 zł/m2)

11
-
48 m2
2011
15886965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772690 15886965 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 58 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal kłada się z 3 pomieszczeń: 2 biurowe i pomieszczenie z przeznaczeniem na serwerownie, magazyn lub kuchnię.Pom...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 930 PLN (85 zł/m2)

11
-
58 m2
2011
15886325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27753756 15886325 Do wynajęcia lokal biurowy (28,69 m2) położony na piętrze w budynku biurowym w okolicach Jasnych Błoni, UM oraz US - zielone centrum Szczecina. Ściany malowane na biało, na podłodze panele. Miesięczny koszt:* czynsz najmu 1.290 zł netto (+23 % VA...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 290 PLN (45 zł/m2)

6
-
28.4 m2
1970
15886897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771313 15886897 Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskichpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15886946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771968 15886946 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 161 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 802 PLN (67 zł/m2)

2
-
161 m2
2011
15886947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771967 15886947 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 465 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 198 PLN (67 zł/m2)

7
-
465 m2
2011
15886945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771966 15886945 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 747 PLN (67 zł/m2)

8
-
190 m2
2011
15886948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771971 15886948 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow.24 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskichpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 PLN (70 zł/m2)

2
-
24 m2
1980
15886926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771895 15886926 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji o...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 010 PLN (86 zł/m2)

1
-
35 m2
1999
15886918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771893 15886918 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 64 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 199 PLN (112 zł/m2)

1
-
64 m2
2024