• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 628

15795418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gdańsk Śródmieście /2 pokoje/ogród/miejsce w hali 26095658 15795418 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Nadmotławie przy ul. Siennej Grobli 8 w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Motław...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 950 PLN (67 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15806069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne 3 pokoje blisko morza na Zaspie 26323017 15806069 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i słonecznego mieszkania 3-pokojowego, położonego w nowoczesnym apartamentowcu przy al. Jana Pawła II w gdańskiej dzielnicy Zaspa. Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowan...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 300 PLN (64 zł/m2)

3
1
67 m2
2015
15881872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27652021 15881872 Gaudium Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament na wynajem, położony przy samej Marinie w sercu Gdańska – na prestiżowej ulicy Szafarnia.Preferowany najem okazjonalny.Zamieszkaj tam, gdzie Gdańsk pokazuje swoje najbardziej eleganckie oblicze – ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 600 PLN (58 zł/m2)

2
1
61.8 m2
2009
15886012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje do wynajęcia | Gdańsk Orunia 27746198 15886012 ATRAKCYJNE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA - GDAŃSK ORUNIA!Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,0 m², zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Gdańska. Nieruchomość wyróżnia się niepowtarzalnym, artystycznym stylem oraz funk...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15878149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny, 2 pok. apartament, miejsce postojowe 27590036 15878149 Nowoczesny apartament do wynajęcia od zaraz !Atuty nieruchomości :nowe w pełni wyposażone mieszkanie- będziesz pierwszym użytkownikiemdobra komunikacja miejska do 25min -centrum Gdańska, samochodem do obwodnicy ok 10minpełna infrastruktura (Żabka , B...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (64 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15304344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 15268411 15304344 Posiadamy do wynajęcia ATRAKCYJNY Apartament w centrum Gdańska przy ul.Długie Ogrody w pełni wyposażony oraz umeblowany.Pow. użytkowa 35,00 m.2, z balkonem. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo -usługowa. Ekspozycja okien na południowy -zachód ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
1
35 m2
2021
13982972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2293525 13982972 Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla 10 pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu. Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu.W skład lokalu wchodzą 4 niezależne pokoje, osobna k...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15151472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11048052 15151472 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjny 3 pokojowy apartament o pow. 57,00 m2 komfortowo urządzony zlokalizowany przy ul. Skiby w nowej inwestycji Młode Stogi. Do dyspozycji najemcy udostępniamy pięknie urządzony salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,j...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (58 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
14350482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2661610 14350482 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Trawki ( Gdańsk -Wrzeszcz).Dwa niezależne pokoje ( salon w pełni wyposażony i umeblowany z balkonem), sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą ubraniową,kuchnia w pełni wyposażona oraz łazi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-
10735526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22979 10735526 Kwatery Pracownicze Gdańsk- Jasień!Szukasz Kwatery Pracowniczej w Gdańsku dla siebie i twoich pracowników? zapraszamy do kontaktu z Nami. Wszystkie nasze pomieszczenia cechują się wysokim standardem. Posiadamy prawie 80 łóżek dostępnych dla pracowni...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

670 PLN (6 zł/m2)

3
2
120 m2
-
15866212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27316297 15866212 Posiadamy do wynajęcia bardzo ciekawą i nietuzinkową nieruchomość znajdującą się na Przeróbce przy ul. Pastoriusza Joachima.Do dyspozycji najemcy są trzy duże pokoje, kuchnia połączona z salonem , dwie łazienki oraz przedpokój o łącznej pow. użytkowe...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (46 zł/m2)

3
2
80 m2
-
15779229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25769186 15779229 Posiadamy do wynajęcia przepięknie urządzone ,zupełnie nowe 2 pok. mieszkanie w modnej części Gdańska w inwestycji DOKI na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Ks.Jerzego Popiełuszki.Apartament znajduje się na 5 piętrze i posiada następujący układ funkcjonaln...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2025