• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 628

15779229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25769186 15779229 Posiadamy do wynajęcia przepięknie urządzone ,zupełnie nowe 2 pok. mieszkanie w modnej części Gdańska w inwestycji DOKI na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Ks.Jerzego Popiełuszki.Apartament znajduje się na 5 piętrze i posiada następujący układ funkcjonaln...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15513744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20208004 15513744 Dzień dobry,Posiadamy do wynajęcia powierzchnie biurową ( 3 biurka w formie open space).Dostęp do pomieszczeń socjalnych, oraz do drukarki,sali konferencyjnej oraz kuchni.Cicha działalność.Cena za 3 BIURKA wynosi 2500 zł netto + opłaty w sumie około ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (42 zł/m2)

1
-
60 m2
-
13897900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2204878 13897900 Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjny, zupełnie nowy apartament o powierzchni 46,00 m.2. zlokalizowany przy ul. Rakoczego na Morenie - inwestycja Studio Morena. Do dyspozycji Najemcy jest salon z aneksem kuchennym, sypialnia,łazienka z toaletą, pr...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15774576 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25651598 15774576 Posiadamy do wynajęcia komfortowy,dwupokojowy apartament o pow.44,00 m2 świeżo po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowany i wyposażony. Apartament o doskonałej lokalizacji gdańskiej Starówki. Nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 PLN (63 zł/m2)

2
1
44 m2
-
10334158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22974 10334158 Kwatery Pracownicze Gdańsk- Jasień! Szukasz Kwatery Pracowniczej w Gdańsku dla siebie i twoich pracowników? zapraszamy do kontaktu z Nami. Wszystkie nasze pomieszczenia cechują się wysokim standardem. Posiadamy prawie 80 łóżek dostępnych dla pracowni...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 500 PLN (63 zł/m2)

3
-
120 m2
-
15847546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26919568 15847546 Posiadamy do wynajęcia komfortowy i bardzo atrakcyjny apartament w najbardziej prestiżowej części Gdańska przy ul Szafarnia ( inwestycja Pirelli). Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym ,przestronnej sypialni, korytarza oraz łazie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (58 zł/m2)

2
1
48 m2
-
14542168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2848224 14542168 Zamieszkaj w super lokalizacji !!!LOKALIZACJA: zaplecze dzielnicy Wrzeszcz, w sąsiedztwie lasu- tereny zielone sprzyjające odpoczynkowi i aktywnemu trybowi życia ,osiedle z pełną infrastrukturą, centrum handlowo-usługowe szkoły, przedszkola, placówki...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (41 zł/m2)

4
1
75 m2
-
13962021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2270917 13962021 Posiadamy na wynajem bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,00 m.2. zlokalizowane na osiedlu WOLNE MIASTO w dzielnicy Gdańsk - Ujeścisko.Do dyspozycji Najemcy salon z aneksem kuchennym ,sypialnia,łazienka z toaletą wyposażona w kabinę prys...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (65 zł/m2)

2
1
34 m2
2018
15893735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27917685 15893735 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na wynajem wolnostojący obiekt handlowo – usługowy o powierzchni ok 70 m.kw.Lokal w układzie open space, z dostępem z poziomu „0” dwóch bram wjazdowych oraz drzwi wejściowych – 90 cm....

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 900 PLN (70 zł/m2)

1
-
70 m2
2005
15867861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27355096 15867861 Oferta bez prowizji Lokal usługowy, biurowy, wystawienniczy położony w Rębiechowie. Dobry punkt komunikacyjny, blisko do trójmiejskiej obwodnicy. Lokal na piętrze obecnie w układzie open space, wydzielone biuro, toaleta, łazienka.Lokal bardzo dobrze ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

10 000 PLN (40 zł/m2)

1
-
250 m2
2024
15861805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212859 15861805 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL. Lokal w zmodernizowanym budynku biurowym w centrum Wrzeszcza.Standard budynku:- ochrona,- monitoring,- windy,- parking naziemny,- zasilanie awaryjne,- dostęp 24h.Lokale po remoncie wyposażone w:- klimatyza...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

15 614 PLN (37 zł/m2)

12
-
422 m2
1995
15852829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27041713 15852829 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 3500m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2).Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku.Standard:- Wysokość hali netto 7,1m- Wymiary hali ok 45m x 160m- 4 bramy z poziom...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

77 000 PLN (22 zł/m2)

1
-
3500 m2
2025